Katalog firm i instytucji w powiecie janowskim

Dodaj
Drukuj print

Ośrodek Wypoczynkowy Almatur

address Turystyczna 10E, 23-300 Janów Lubelski
phone 601 220 229, 602 644 881, 15/ 87 23 820

 

Ośrodek Almatur to ponad 20 lat zapewniania jakościowego czasu uczestnikom naszych kolonii oraz obozów młodzieżowych. Posiadamy zaplecze  gastronomiczne oraz noclegowe dla ponad 150 osób. Położony w Lasach Janowskich O.W Almatur jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W naszym budynku hotelowym znajdziecie saunę oraz jacuzzi. Nasze domki letniskowe to idealne schronienie przed żarem wakacyjnego słońca, które w miejskiej scenerii nie daje spać po nocach.

Posiadamy wypożyczalnie rowerów, a w zaledwie 10 minut piechotą od naszego ośrodka znajduje się stadnina koni. 3 minuty to czas, który musicie państwo przeznaczyć na dojście do wypożyczalni sprzętu wodnego nad zalewem Janowskim. To też czas, który potrzebny jest by pokonać trasę prowadzącą do plaży.  Posiadamy również kolejkę turystyczną unikat na skale wojewódzką.  Kolejka posiada 3 wagony o pojemności 74 osób. Nie będziecie mieli  państwo również problemu z zaparkowaniem na terenie naszego ośrodka, gdyż posiadamy bezpłatny parking.

Dodatkowo na terenie ośrodka położony jest kort do tenisa ziemnego, kilka stołów tenisowych , piłkarzyki oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki. To tylko niektóre z atrakcji czekających na miejscu .

Zapraszamy !

facebook youtube