Drukuj print

Zapraszamy na webinar dla branży turystycznej 16 czerwca

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 15.06.2021
Google wskazuje, że szukając wakacyjnych pomysłów i kierunków w internecie, Polacy stawiają coraz częściej na miejsca noclegowe, które są oryginalne i nietypowe (popularne frazy: na uboczu, glamping, agroturystyka).
Może to być duża szansa na zdobycie nowych klientów przez małe i średnie przedsiębiorstwa: gospodarstwa agroturystyczne, domy wakacyjne, kempingi, restauracje. Najpierw firmy te muszą jednak dać się odnaleźć klientom w internecie.
Pomóc im w tym może bezpłatny webinar organizowany przez program Firmy Jutra, dzięki któremu mikro-, mali i średni przedsiębiorcy dowiedzą się między innymi: 
  • jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce 
  • na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę 
  • jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google
  • gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra

kiedy: 16 czerwca o godz. 10:00 

ZAPISZ SIĘ

Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Znasz właścicieli ośrodków rekreacyjnych, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, dla których to wydarzenie będzie interesujące? Będzie nam bardzo miło, gdy zechcesz podzielić się z nimi informacją o webinarze. 

Spotkajmy się w internecie,
 
Zespół programu Firmy Jutra
facebook youtube