Drukuj print

Wojciech Tutka zaprasza nas na "Janowski szlak"

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 20.07.2021

Pierwszy przebój Wojciecha Tutki z zespołu Graffiti - „LJA...”, którego premiera miała miejsce w sierpniu 2018 roku. Malowniczo pokazany Janów Lubelski i jego okolice w połączeniu z tekstem szybko wpadającym w ucho, zyskał szerokie grono zainteresowanych. W 2019 roku, dokładnie 11 czerwca miała miejsce premiera kolejnej piosenki Pana Wojtka promującej nasze miasto. Piosenka o charakterystycznym tytule „Janów dwudziesta zero pięć”, w której autor zaprasza nas na spacer po Janowie nocną porą.

W 2020 roku usłyszeliśmy nową piosenkę „L jak Lasy Janowskie” Wojciecha Tutki, która wpisuje się listę przebojów promujących nasze miasto o okolicę. Pan Wojtek „w tej piosence” zachęca nas do odwiedzin Lasów Janowskich.

W tym roku Wojciech Tutka prezentuje kolejną piosenkę i podobnie zaprasza nad do odwiedzin Lasów Janowskich. Piosenka jest udostępniona na kanale You Tube. Mamy nadzieję, że tak jak poprzednie piosenki, tak i ta zyska szerokie grono zainteresowanych.

 

Zapraszamy Państwa w muzyczną podróż w wykonaniu Wojciecha Tutki „Janowski szlak”

Piosenka dostępna pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=TPZrPlDnhCY

 

Artykuł na temat twórczości Wojciecha Tutki na stronie Dziennika Wschodniego pod linkiem

https://www.dziennikwschodni.pl/magazyn/cztery-pory-roku-w-lasach-janowskich,n,1000292321.html

 

Dorota Kozdra

 

facebook youtube