Drukuj print

MASZ POMYSŁ NA ROZWÓJ SWOJEJ GMINY W RAMACH PARTNERSTWA „ ZIELONA BRAMA ROZTOCZA” ? ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 24.06.2021

„Zielona Brama Roztocza” to partnerstwo 4 gmin Powiatu Janowskiego, które Gmina Janów Lubelski zawiązała wspólnie z Gminami Modliborzyce, Dzwola i Godziszów w ramach pilotażu projektu Centrum Wsparcia Doradczego.

Celem projektu jest opracowanie strategii terytorialnej (w formie Planu działań dla Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych), która będzie niezbędnym dokumentem przy ubieganiu się o środki unijne z programu Fundusze Unijne dla Województwa Lubelskiego w nowej perspektywie finansowej 2021-2027. Głównym celem dokumentu jest więc przygotowanie gmin, w ramach Partnerstwa, do optymalnego wykorzystania szans, jakie dają środki unijne, w celu zwiększenia atrakcyjności rozwoju tego obszaru.

 

Szanowni Państwo,

Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa i włączenia się do prac nad strategią terytorialną poprzez  złożenie propozycji projektu przedsięwzięcia na załączonym formularzu. Przypominamy, że w pomysłach na projekt należy uwzględnić obszary wspólnego działania dla partnerstwa.

Informujemy, że w dniach 21 czerwca -  5 lipca 2021 r. prowadzony będzie nabór kart projektowych do strategii. Wnioski należy przesyłać do 5 lipca 2021 r. na adres: promocja@janowlubelski.pl, tel. 15 87 24 330.

 

CZEKAMY NA PAŃSTWA I POMYSŁY ORAZ POMOC W TWORZENIU STRATEGII ROZWOJU PARTNERSTWA NA LATA 2021-2027.

file
nabór pomysłów na projekty.docx
0.01 MB
download Pobierz
file
Klauzula informacyjna i oświadczenie.pdf
0.05 MB
download Pobierz
Tagi:
projekt
facebook youtube