Drukuj print

KS Janowski Orlik. Zakończenie sezonu piłkarskiego 2021/2022

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 06.07.2022
KS Janowski Orlik. Zakończenie sezonu piłkarskiego 2021/2022

W trakcie roku szkolnego szkolą swoje umiejętności piłkarskie, reprezentują Janów Lubelski na terenie naszego województwa. Teraz przyszedł czas na odpoczynek i wspólne coroczne spotkanie pt. ”Zakończenie sezonu piłkarskiego 2021/2022”

 

KS Janowski Orlik to drużyna mocna w sile i wielkości. O czym świadczyło spotkanie zorganizowane 25 czerwca nad zalewem janowskim. Aż 120 uczestników wzięło udział w różnorodnych zabawach i grach przygotowanych specjalnie dla nich. Ośrodek Mak – Adan był miejscem sportu, rekreacji i dobrej zabawy. Świadczą o tym radosne buzie ich uczestników. Była olimpiada sportowa, w której wszyscy sprawdzili się doskonale. Był konkurs strzelecki, który wymagał zręczności. Były przejażdżki terenowymi samochodami – i kąpiel w błotku. Po intensywnym czasie spędzonym aktywnie przyszedł moment na poczęstunki. Zimne lody dla ochłody tego upalnego dnia, kiełbaski, aby nabrać sił do dalszych zabaw i oczywiście pizza – ulubiony smakołyk młodych piłkarzy.

Nad przebiegiem spotkania czuwali trenerzy: Łukasz Piecyk, Piotr Gąbka, pozostali trenerzy oraz rodzice uczestników. Czuwała również słoneczna pogoda, która była zapowiedzią nadchodzącego lata i powrotu po wakacjach na boisko drużyn  KS Janowskiego Orlika.

 

Było nam miło, że w sponsorami naszego spotkania była Gmina Janów Lubelski, "Dankop"- Daniel Miś, PGKiM w Janowie Lubelskim, Eko- Serwis Ryszard Ślusarz, AKRO- WOD, "Polaris" Surowiecki Piotr oraz Jesienny Design Fotografia.

 

Jak było zobaczcie sami !!!

Więcej zdjęć do zobaczenia na klubowym facebooku. Podajemy linka

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057145972732

KS Janowski Orlik

facebook youtube