Drukuj print

Bezpłatne webinarium - wsparcie finansowe dla MŚP

Autor: Katarzyna Dzadz
Opublikowano: 30.09.2020
Bezpłatne webinarium - wsparcie finansowe dla MŚP

ARP S.A. zaprasza na cykl webinariów prezentujących ofertę wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorstw

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. zaprasza do uczestnictwa w webinarium, podczas którego zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

 

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. bierze aktywny udział w realizacji działań przewidzianych  w Tarczy Antykryzysowej. Na aktywności służące przeciwdziałaniu skutkom epidemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 otrzymała 1,7 mld zł. Środki te przeznaczone są na instrumenty wsparcia oferowane przedsiębiorcom przez ARP S.A. wspólnie z ARP Leasing Sp. z o.o. Są to:

  • pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym z karencją w spłacie rat kapitałowych do 15 miesięcy,
  • pożyczka obrotowa na finansowanie wynagrodzeń w celu utrzymania zatrudnienia i kontynuacji działalności przedsiębiorcy,
  • refinansowanie leasingu operacyjnego pojazdów pow. 3,5 t (także naczep) z karencją w spłacie rat leasingowych do 12 miesięcy i wydłużeniem ponadnormatywnego okresu spłaty o 1 rok,
  • leasing maszyn i urządzeń dla klientów z sektora MŚP poszkodowanych na skutek pandemii COVID-19 pod nazwą #Maszyneria.

Bezpłatny webinar dedykowany jest dla przedsiębiorców z województw lubelskiego oraz podkarpackiego.

Odbędzie się 1 października 2020 w godz. 13.00 - 14.00.

 

O kolejnych wydarzeniach będziemy informować na stronie www.arp.pl, www.arp-tarcza.pl, www.pfr.pl oraz na naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do rejestracji!

facebook youtube