Wizytówki

Dodaj
Drukuj Drukuj

Ośrodek Wypoczynkowy ALMATUR

Adres ul. Turystyczna 10E, 23-300 Janów Lubelski (Pokaż na mapie)
Telefon 601 220 229 , 602 644 881, 15/ 87 23 820

 

Ośrodek Almatur to ponad 20 lat zapewniania jakościowego czasu uczestnikom naszych kolonii oraz obozów młodzieżowych. Posiadamy zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe dla ponad 150 osób. Położony w Lasach Janowskich , O.W Almatur jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. W naszym budynku hotelowym znajdziecie saunę oraz Jacuzzi. Nasze domki letniskowe to idealne schronienie przed żarem wakacyjnego słońca, które w miejskiej scenerii nie daje spać po nocach.

Posiadamy wypożyczalnie rowerów, a w zaledwie 10 minut piechotą od naszego ośrodka znajduje się stadnina koni. 3 minuty to czas, który musicie Państwo przeznaczyć na dojście do wypożyczalni sprzętu wodnego nad Zalewem Janowskim . To też czas, który potrzebny jest, by pokonać trasę prowadzącą do plaży.  Posiadamy również kolejkę turystyczną - unikat na skalę wojewódzką.  Kolejka posiada 3 wagony o pojemności 74 osób. Nie będziecie mieli  Państwo również problemu z zaparkowaniem na terenie naszego ośrodka, gdyż posiadamy bezpłatny parking.

Dodatkowo na terenie ośrodka położony jest kort do tenisa ziemnego, kilka stołów tenisowych , piłkarzyki oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki . To tylko niektóre z atrakcji czekających na miejscu.

Zapraszamy ! J

 

facebook youtube