Wizytówki

Dodaj
Drukuj Drukuj

Kryta Pływalnia OTYLIA

Adres ul. Ks. Skorupki 9, 23-300 Janów Lubelski (Pokaż na mapie)
Telefon 504 250 556, 15/ 87 25 105, 15/ 87 24 674Kryta Pływalnia "Otylia" to nowoczesny obiekt sportowy wyposażony w basen sportowy o długości 25 m i szerokości 12,5 m z sześcioma torami. Pływalnia posiada tor wypłycony, o głębokości 0,9 m  przeznaczony do nauki pływania od podstaw. Głębokość niecki sportowej przy słupkach wynosi 1,8 m, a przy nawrocie 1,35 m. Pływalnia posiada: basen rekreacyjny o powierzchni 41 m2, dostosowany do przeprowadzania zabiegów rehabilitacyjnych, wyposażony w łóżko wodne, masaże denne i boczne oraz masaż karku szeroki i wąski; brodzik dla dzieci o powierzchni 31,1m2 i głębokości 0,4 m, wyposażony  w 2 bicze wodne oraz małą zjeżdżalnię. Do atrakcji pływalni należą również zjeżdżalnia rurowa o długości 60 m i wysokości 5,5 m, wanna z hydromasażem oraz sauna sucha.
W obiekcie Krytej Pływalni "Otylia" poza halą basenową, znajduje się Jaskinia Solna, automatyczna kręgielnia oraz bar-kawiarenka ze strefą gier zręcznościowych.
Na krytej pływalni MOSiR organizuje zajęcia nauki pływania dla dorosłych i dla dzieci, zajęcia pilates, zajęcia aqua aerobiku, zajęcia dla studentów „Uniwersytetu III wieku”, zajęcia rekreacyjno-relaksacyjne dla kobiet w ciąży, zajęcia nauki pływania dla niemowląt i dzieci od 3 miesięcy do 6 lat, zajęcia rehabilitacyjne dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Obiekt krytej pływalni przystosowany jest do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Stadion Miejski jest obiektem o powierzchni blisko 4 ha wyposażonym w dwie płyty boisk trawiastych, posiadających system nawodnienia, bieżnię lekkoatletyczną, skocznię w dal, rzutnię do pchnięcia kulą. Stadion posiada 600 miejsc siedzących, znajdujących się pod stałym zadaszeniem. W skład zaplecza obiektu wchodzą: szatnie z natryskami, pomieszczenia administracyjne oraz magazynowe. Obiekt przystosowany jest do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.
Na stadionie miejskim MOSiR organizuje rozgrywki ligowe w piłce nożnej, zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych i gimnazjalnych na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym oraz współzawodnictwo drużynowe służb publicznych.

MOSiR organizuje szereg imprez sportowych i sportowo-rekreacyjnych o zasięgu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim, zarówno na obiektach, którymi dysponuje, jak i w plenerze.

 

facebook youtube