środa, 15 lipiec 2020, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

Pogoda w Janowie

Rezydencja Sosnowa

Województwo Lubelskie, Janów Luelski z Kompleksem Rekreacyjno – Wypoczynkowym nad Zalewem Janowskim, doczekał się wreszcie perełki o standardzie i klasie międzynarodowej.

Mówimy tu, o „Rezydencji SOSNOWEJ” Luxury Restaurant Hotel . Jest to kontynuacja, udanych i trafionych inwestycji, jakie prowadzi Hotel DUO**** SPA & Wellness

Rezydencja SOSNOWA – Luxury Restaurant Hotel, to coś więcej niż hotelowa inwestycja, to przede wszystkim nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks, kongresowo – restauracyjno – hotelowy. Architekt stworzył bajkowy, nowoczesny, pięknie wkomponowany w naturalne otoczenie lasów i wody kompleks.

Niepowtarzalna dwupoziomowa, spełniająca wszelkie standardy jakościowe i oczekiwania organizacyjne sala balowa, o kształcie rotundy oferuje wszystkie „barwy smaku”. Nowoczesne, przestrzenne, (klimatyzowane, tak jak cały obiekt), wielofunkcyjne, sale konferencyjne, mogą pomieścić jednorazowo do 600 osób. Hotel o wyszukanym wystroju pokoi i niepowtarzalnym klimacie, jest również przystosowany pod potrzeby osób niepełnosprawnych, zapewnia błogi i spokojny sen.

Otoczenie Rezydencji SOSNOWEJ, daje możliwości pełnego i swobodnego niczym nie zmąconego wypoczynku i relaksu.

Właściciele Rezydencji, zadbali już o to, aby każdy ich Gość, miał możliwości zaspokojenia własnych potrzeb i oczekiwań. Czekają na Nich, korty tenisowe, SPA & Wellness, sprzęt wodny i inne atrakcje, które są oferowane w zależności od potrzeb
i upodobań, Gości.

Rezydencja SOSNOWA, jest gwarantem spełnienia wszelkich standardów jakościowych i organizacyjnych oraz różnorodnych oczekiwań w każdej dziedzinie usług, hotelowych, restauracyjnych, kongresowo-konferencyjno-szkoleniowych.

Rezydencja SOSNOWA Luxury Restaurant Hotel, nie tylko wspaniale wkomponowała się w otoczenie, ale jest jego wspaniałym, wysokiej klasy, tak pod względem architektonicznym jak i jakościowym uzupełnieniem.

Serdecznie zapraszamy.

Przeglądanie tej mapy wymaga Javascript.
Adres:Turystyczna 8 D
23-300 Janów Lubelski
Dane kontaktowe:tel. +48 669005500
e-mail: recepcja@rezydencjasosnowa.pl
http://www.rezydencjasosnowa.pl
Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www