dodaj Dodaj
Drukuj print

Przedstawiciel handlowy

Dodano przez: Stal-Tech Jacek Sieciechowicz
Opublikowany: 20.09.2022
Aktualizacja: 29.06.2023
Kategoria: Praca

Miejsce pracy: Łążek Ordynacki, 23-300 Janów Lubelski

Zakres obowiązków:

  • kreowanie i realizowanie celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • tworzenie ofert handlowych, • negocjowanie kontraktów,
  • prowadzenie budowy,
  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych,
  • doradztwo techniczne,
  • przygotowywanie wycen do przetargów i robót utrzymaniowych.

Wyślij swoje CV jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną, silne zorientowaną na osiąganie założonych celów,
  • posiadasz umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i doświadczenie budowlane,
  • lubisz działać kreatywnie i łatwo nawiązujesz nowe kontakty,
  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne – budowlane) oraz prawo jazdy kat. B,
  • posiadasz biegłą znajomość programu MS Excel oraz innych programów z pakietu MS Office,
  • posiadasz umiejętność liczenia, myślenia analitycznego oraz czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • wsparcie w pierwszych krokach: będzie na Ciebie czekał miły zespół i proces wdrożenia, który pomoże Ci poczuć się komfortowo w nowym środowisku pracy,
  • elastyczne podejście i przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Jak wygląda proces rekrutacji:

  • w pierwszym etapie - Ty wysyłasz CV,
  • w drugim etapie - spotykamy się, aby porozmawiać: my opowiadamy Tobie o firmie, Ty nam o sobie.

Zachęcamy do aplikowania.

Kontakt: agata@stal-tech.pl

facebook youtube