dodaj Dodaj
Drukuj print

Praca: Przedstwaiciel handlowy firma Stal-tech Jacek Sieciechowicz

Dodano przez: Stal-Tech
Opublikowany: 24.06.2022
Aktualizacja: 29.06.2023
Kategoria: Praca

Kim jesteśmy i co robimy?

Firma Stal – Tech zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem hal stalowych Obecnie do naszego zespołu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Łążek Ordynacki, 23-300 Janów Lubelski

Zakres obowiązków:

• kreowanie i realizowanie celów sprzedażowych,

• pozyskiwanie nowych klientów,

• tworzenie ofert handlowych,

• negocjowanie kontraktów,

• prowadzenie budowy,

• budowanie długoterminowych relacji biznesowych,

• doradztwo techniczne,

• przygotowywanie wycen do przetargów i robót utrzymaniowych.

Wyślij swoje CV jeśli:

• jesteś osobą komunikatywną, silne zorientowaną na osiąganie założonych celów,

• posiadasz umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i doświadczenie budowlane,

• lubisz działać kreatywnie i łatwo nawiązujesz nowe kontakty,

• posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne – budowlane) oraz prawo jazdy kat. B,

• posiadasz biegłą znajomość programu MS Excel oraz innych programów z pakietu MS Office,

• posiadasz umiejętność liczenia, myślenia analitycznego oraz czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• wsparcie w pierwszych krokach: będzie na Ciebie czekał miły zespół i proces wdrożenia, który pomoże Ci poczuć się komfortowo w nowym środowisku pracy,

• elastyczne podejście i przyjazną atmosferę w pracy,

• atrakcyjny system wynagradzania. Jak wygląda proces rekrutacji:

• w pierwszym etapie - Ty wysyłasz CV,

• w drugim etapie - spotykamy się, aby porozmawiać: my opowiadamy Tobie o firmie, Ty nam o sobie.

Zachęcamy do aplikowania. Kontakt: agata@stal-tech.pl

facebook youtube