dodaj Dodaj
Drukuj print

Inżynier budowy

Dodano przez: Stal-Tech Jacek Sieciechowicz
Opublikowany: 20.09.2022
Aktualizacja: 29.06.2023
Kategoria: Praca

Miejsce pracy: Łążek Ordynacki, 23-300 Janów Lubelski

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i realizacja harmonogramu budowy;
  • Kontrola postępu i jakości prac na budowie zgodnie z postanowieniami kontraktu;
  • Analiza dokumentacji techniczno-projektowej;
  • Przygotowanie zamówień materiałowych i nadzór nad ich dostawą na plac budowy;
  • Sporządzanie sprawozdań z realizacji postępu prac;
  • Wyjazdy w celu wizji lokalnej przed budową, rozpoznanie w terenie pod względem rozwiązań technicznych i potrzeb sprzętowych;
  • Współpraca z Działem Projektowym.

Wymagania na stanowisku:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją budów;
  • Wykształcenie w kierunku budownictwa lub pokrewne (może być student);
  • Obsługa programów Microsoft Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność i sumienność;
  • Silna motywacja do działania;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Wsparcie w pierwszych krokach: będzie na Ciebie czekał miły zespół i proces wdrożenia, który pomoże Ci poczuć się komfortowo w nowym środowisku pracy;
  • Elastyczne podejście i przyjazną atmosferę w pracy,;
  • Atrakcyjny system wynagradzania.

Jak wygląda proces rekrutacji:

  • W pierwszym etapie - Ty wysyłasz CV;
  • W drugim etapie - spotykamy się, aby porozmawiać: my opowiadamy Tobie o firmie, Ty nam o sobie.

Zachęcamy do aplikowania.

Kontakt: agata@stal-tech.pl

facebook youtube