Drukuj print

Park Rekreacji ZOOM NATURY

address ul. Świerdzowa 41, 23-300 Janów Lubelski (Pokaż na mapie)
phone Laboratoria – tel: 608 618 964
Park Linowy – 664 028 176
Park Kreatywny – 664 026 297
Kawiarenka – 696 629 319
Wyspa/Noclegi – 784 529 688
Exit Room - 538 208 710
Wypożyczalnia sprzętów wodnych – 664 965 389

Logotyp, napis "ZOOM NATURY" wpisany w okrąg stylizowany na widok drzewa iglastego z lotu ptaka lub przesłonę aparatu fotograficznego.

Park Rekreacji ZOOM NATURY

 

Zoom Natury  to ogromny park rekreacji (o powierzchni ponad 10 ha) położony nad Zalewem Janowskim; to przepiękna, piaszczysta, powydmowa plaża ciągnąca się na przestrzeni  500 metrów; to plac pozytywnej energii, pasaże spacerowe z fontannami, ścieżki rowerowe, siłownie zewnętrzne i bulodrom otoczone naturalną roślinnością.

Główny produkt naszego Parku to cztery interaktywne Laboratoria Wiedzy: Laboratorium Główne Zoom Natury, Laboratorium Runo Leśne, Laboratorium Awifauny i Troposfery oraz Laboratorium Energii i Recyklingu.
 
Kolejną atrakcją jest Park Linowy :
- Trasa zielona – trasa o wysokości 3-8m, składająca się z 14 przeszkód, w tym trzech zjazdów tyrolskich, drewnianych tuneli, metalowych obręczy, poziomych, pionowych i ukośnych przeszkód drewnianych oraz siatki.
- Trasa niebieska – trasa zawiera 16 przeszkód. Stopień trudności trasy podnoszą takie elementy jak: zjazd tyrolski w zwisie na trapezie, przejazd na deskorolce, fragment ścianki wspinaczkowej oraz huśtawki z lin.
- Trasa czerwona – wysokość 8-12 m, 17 przeszkód, trasa najtrudniejsza.
oraz atrakcje Wieży Mocy – 220 m Tyrolki nad taflą wody, Skok Power Fun oraz Diabelskie Wahadło
 
Pozostałe atrakcje to:
- Park Kreatywny – ogromny plac zabaw z dmuchańcami, trampolinami, piaskownicą, kształtkami piankowymi. Zapewnione atrakcje dla dzieci w wieku 2-13 lat.
 
- Exit Room - wirtualny świat przeniesiony w rzeczywistość, w którym oferujemy dwa pokoje niezapomnianych wrażeń: „Szalone lata 80.” oraz „Nawiedzona piwnica”

- Wypożyczalnia sprzętów wodnych - kajaki, łodzie wiosłowe oraz rowery wodne z pokładem do opalania się
 
 - Laser Tag  - niezwykle pasjonująca gra bez użycia ekwiwalentu pocisku a jedynie za pomocą wiązki podczerwieni
 
- Archer Tag - to gra zespołowa na "poligonie" polegająca na prowadzeniu bitwy z użyciem łuków i strzał zakończonych grotami z gąbki. Gwarantujemy świetną i bezpieczną zabawę. Archery TAG jako sport zespołowy uczy współpracy i komunikacji. Dostępne również zajęcia statyczne- strzelnica. Oferujemy kilka scenariuszy gier.

- Warsztat „Egzotyczne zwierzęta” - inspiruje i aktywizuje do zgłębiania swojej wiedzy zarówno o egzotycznych, jak i rodzimych gatunkach zwierząt. Dzięki prezentacji przez animatorów żywych zwierząt, można nauczyć się rozpoznawania poszczególnych gatunków, poznać ich cechy charakterystyczne, budowę ciała, zwyczaje i preferencje żywieniowe.

 

Zobacz na mapie
Atrakcje turystyczne
Turstyka aktywna
Noclegi
Gastronomia
Muzea
Wypożyczalnia rowerów
Kolonie, obozy
Warsztaty
Spływy kajakowe
facebook youtube