Drukuj print

Zmiana pracy w Urzędzie Miejskim

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 18.03.2021

W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej w Polsce od 20 marca obowiązują rozszerzone zasady bezpieczeństwa. Ograniczenia mają potrwać do 9 kwietnia.

Dlatego w trosce o zdrowie i życie  naszych mieszkańców i w związku z koniecznością podejmowania niezbędnych działań w celu ograniczenia skutków epidemii od dnia 20 marca 2021 r. ograniczone do absolutnego minimum będzie osobiste załatwianie spraw w Urzędzie Miejskim.

Referaty Urzędu Miejskiego będą pracować w systemie pracy zdalnej. Ciągłość pracy będzie zachowana, pełnione będą dyżury i wszelkie decyzje będą wydawane na bieżąco. Bardzo prosimy o załatwianie spraw poprzez kontakt telefoniczny, fax, drogą mailową lub przez platformę ePUAP.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Podejmowane przez nas działania podyktowane są troską o naszych mieszkańców. Poniżej zamieszczamy wykaz kontaktów do poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku tj. od 22 marca 2021 roku kasa Urzędu Miejskiego będzie nieczynna. Opłaty należy dokonać w Banku Spółdzielczym w Janowie Lubelskim, ul. J. Zamoyskiego 53 lub na konto bankowe gminy

Konto pod linkiem:

https://www.janowlubelski.pl/kontakt/

 

 

facebook youtube