Drukuj print

Zaproszenie na spotkanie on-line z PAIH dot. narzędzi wsparcia dla eksporterów

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 02.02.2023

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i Business France serdecznie zapraszam na spotkanie organizowane w ramach projektu partnerskiego „Mój biznes za granicą" (MBZ), który ma na celu budowanie świadomości przedsiębiorców na temat własnego potencjału eksportowego oraz wypracowanie i przetestowanie narzędzi pomocnych przy rozpoczęciu ekspansji zagranicznej. 

 

Spotkanie będzie miało na celu zaprezentowanie wypracowanych w ramach MBZ instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców planujących ekspansję zagraniczną (narzędzie do analizy potencjału, program szkoleń, materiały dydaktyczne) oraz poznanie Państwa opinii/rekomendacji o ww. narzędziach oraz szanse na ich wykorzystanie w przyszłości przez instytucje regionalne w  naszym województwie.

 

Spotkanie odbędzie się w formie online w aplikacji Zoom/MS Teams w dniu 9 lutego 2023 r.  w godzinach 11.00-14.30. W załączeniu przesyłam agendę spotkania.

 

Bardzo proszę o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu poprzez formularz rejestracyjny: https://www.paih.gov.pl/rejestracja-warsztaty_regionalne-moj_biznes_za_granica-lubelskie 

Anna Wróbel

Oddział Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Departament Gospodarki

 

 

facebook youtube