Drukuj Drukuj

Wykaz nieruchomości położonych w m. Borownica przeznaczonych do sprzedaży

Autor: Michał Nizioł
Opublikowano: 30.05.2022

Wykaz

nieruchomości położonych w m. Borownica przeznaczonych do sprzedaży.

1.
Nr działki: Nieruchomość stanowiąca dz. nr 2317/87. Przez działkę przebiegają ziemne linie energetyczne SN oraz znajduje się na niej piezometr.

Pow. nieruchomości w ha: Pow. ogółem 0,6183 (Bi-0,6183 )


Cena wywoławcza nieruchomości w zł: 310 000,00 (która będzie powiększona o podatek VAT)

Nr księgi wieczystej: Objęta jest księgą wieczystą nr ZA1J/00060047/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. W księdze wieczystej wpisana jest służebność przesyłu polegająca na prawie budowy linii kablowej średniego napięcia oraz na prawie wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych.

Przeznaczenie nieruchomości: Nieruchomości składające się z działek nr 2317/86 i 2317/92 oraz działek 2317/85 i 2317/91, nieruchomości stanowiące działki nr 2317/87, 2317/90 położone  w miejscowości Borownica (obręb ewidencyjny Janów Lubelski Drugi), objęte są  zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Janów Lubelski - etap 1, uchwaloną Uchwałą Nr XIV/88/15 Rady Miejskiej w Janowie Lubelskim z dnia 23 października  2015 r. ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego z 2015-12-30, poz. 5496, oraz jej zmianą uchwaloną uchwałą nr XXVI/225/20 Rady Miejskiej w Janowie Lubelskim z dnia 11 grudnia 2020 r. ogłoszoną w Dzienniku Urzędowy Województwa Lubelskiego z dnia 22 stycznia 2021 r. poz. 460).
Zgodnie z rysunkiem zmiany planu ww. działki zostały ujęte w obszary przeznaczone pod  tereny przemysłu i usług oznaczone na rysunku zmiany planu symbolem 3.2PU;

Dla terenów oznaczonych na rysunku zmiany planu symbolami: 3.2PU obowiązują między innymi następujące ustalenia szczegółowe zawarte w uchwałach jw.:

§ 113.
1.
Tereny oznaczone symbolem 3.2PU przeznacza się na realizacje i utrzymanie przemysłu i usług.
2. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU dopuszcza się realizacje i utrzymanie stacji paliw oraz infrastruktury towarzyszącej, takiej jak: budowle związane technologicznie i technicznie z funkcją terenu, drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe, infrastruktura techniczna, wiaty, dojścia, dojazdy, przejazdy, ogrodzenia oraz obiekty małej architektury.
3. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU dopuszcza się modernizacje istniejących w dniu wejścia w życie planu obiektów budowlanych lub obiektów budowlanych, dla których wydano pozwolenie na budowę przed dniem wejścia w życie planu.
5. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU dopuszcza się realizację obiektów budowlanych i urządzeń służących wytwarzaniu energii w procesie przetwarzania energii promieniowania słonecznego.
§ 114.
1.
Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU zakazuje się realizacji:
1) krematoriów,
2) obiektów oraz urządzeń służących wytwarzaniu i przetwarzaniu paliw i energii z biomasy i biogazu pochodzącego ze sadowisk odpadów, a także biogazu powstałego w procesach odprowadzania lub oczyszczania ścieków albo rozkładu szczątków roślinnych i zwierzęcych,
3) obiektów oraz urządzeń służących wytwarzaniu i przetwarzaniu paliw i energii z biogazu rolniczego,
4) obiektów i urządzeń do tymczasowego magazynowania odpadów przez prowadzącego zbieranie odpadów,
5) obiektów oraz urządzeń utylizacji odpadów zwierzęcych,
6) obiektów oraz urządzeń kompostowni,
7) instalacji do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów przy zastosowaniu procesów termicznego przekształcania odpadów, krakingu odpadów, fizykochemicznej obróbki odpadów, przy czym dopuszcza się instalacje spalające odpady będące biomasą,
a wytwarzana energia jest odzyskiwana, w rozumieniu przepisów o standardach emisyjnych  z instalacji,
8) obiektów i urządzeń służących produkcji rolniczej, w tym chowu lub hodowli zwierząt,
9) instalacji do uboju zwierząt, z wyłączeniem instalacji do uboju będącej elementem procesu technologicznego w przemyśle mięsnym.
2. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU zakazuje się obiektów sportu, kultury, opiekuńczych i edukacyjnych.
3. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU zakazuje się tymczasowego zagospodarowania terenów, za wyjątkiem tymczasowego wykorzystywania terenów w formie terenów zieleni urządzonej, nie wymagających zainwestowania kubaturowego do czasu zagospodarowania terenu zgodnie z planem.
§ 115.
1.
Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU w zakresie szczegółowych zasad i warunków scalania   i podziału nieruchomości ustala się parametry:
1) minimalna szerokość frontu działki - 30m;
2) minimalna powierzchnia działki - 3 000m2;
3) minimalny kąt położenia granicy działki w stosunku do pasa drogowego: 65°.
2. Ustala się minimalną powierzchnię dla nowo wydzielonych działek budowlanych
– 3 000m2.
§ 116. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU ustala się szczegółowe warunki, zasady i standardy kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu:
1) nakaz realizacji zabudowy przemysłowej i usługowej w formie budynków wolnostojących, bądź zespołów zabudowy;
2) dopuszcza się dachy płaskie oraz spadziste;
3) dopuszcza się realizacje ogrodzeń, z wysokością odpowiednią do specyfikacji przeznaczenia terenu.
§ 117. Na terenach oznaczonych symbolem 3.2PU ustala się wskaźniki liczbowe dotyczące warunków, zasad i standardów kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu dla każdej działki budowlanej:
1) minimalna intensywność zabudowy – 0,1;
2) maksymalna intensywność zabudowy – 0,7;
3) maksymalna liczba kondygnacji nadziemnych - 4;
4) maksymalna wysokość budynku od poziomu terenu do najwyżej położonego elementu dachu – 25m;
5) minimalna powierzchnia biologicznie czynna na każdej działce budowlanej – 25%.

Dla ww. terenów obowiązują między innymi następujące ustalenia ogólne zawarte w poszczególnych paragrafach w uchwałach  jw.:

§ 9.
1.
Na terenach objętych zmianą planu zakazuje się realizacji obiektów i urządzeń usług uciążliwych i przemysłu służących realizacji niżej wymienionych przedsięwzięć mogących zawsze znacząco oddziaływać na środowisko w rozumieniu przepisów odrębnych:
1) rafinerii ropy naftowej (z wyjątkiem instalacji do wytwarzania wyłącznie smarów z ropy naftowej), instalacje gazyfikacji i upłynniania węgla lub łupka bitumicznego o wydajności co najmniej 500 ton na dobę;
2) elektrowni jądrowych i innych reaktorów jądrowych;
3) instalacji związanych z postępowaniem z paliwem jądrowym lub odpadami promieniotwórczymi;
4) wydobywaniem azbestu lub instalacji do przetwarzania azbestu lub produktów zawierających azbest;
5) instalacji do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych, w tym składowisk odpadów niebezpiecznych oraz miejsc retencji powierzchniowej odpadów niebezpiecznych;
6) zakładów przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zawierającego substancje lub mieszaniny niebezpieczne, recyklingu zużytych baterii i akumulatorów stanowiących odpad niebezpieczny;
7) instalacji do odzysku lub unieszkodliwiania odpadów innych niż niebezpieczne przy zastosowaniu procesów termicznego przekształcania odpadów, krakingu odpadów, fizykochemicznej obróbki odpadów, przy czym dopuszcza się instalacje spalające odpady będące biomasą, a wytwarzana energia jest odzyskiwana, w rozumieniu przepisów o standardach emisyjnych z instalacji;
8) obiektów unieszkodliwiania odpadów wydobywczych kategorii A;
9) obiektów unieszkodliwiania odpadów wydobywczych;
10) podziemnego składowania odpadów niebezpiecznych;
11) chów lub hodowla zwierząt.
2. Na terenach objętych zmianą planu, z wyjątkiem terenów oznaczonych symbolem 3.2PU zakazuje się, o ile ustalenia szczegółowe planu nie stanowią inaczej, realizacji obiektów i urządzeń usług uciążliwych i przemysłu służących realizacji niżej wymienionych przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko w rozumieniu przepisów odrębnych:
1) realizacji zakładów, rozumianych jako zakłady o zwiększonym ryzyku albo zakłady
o dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłowej, o których mowa w przepisach odrębnych, stwarzających zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi;
2) stacji paliw;
3) krematoriów;
4) obiektów oraz urządzeń służących wytwarzaniu i przetwarzaniu paliw i energii z biomasy  i biogazu pochodzącego ze składowisk odpadów, a także biogazu powstałego w procesach odprowadzania lub oczyszczania ścieków albo rozkładu szczątków roślinnych i zwierzęcych;
5) obiektów oraz urządzeń służących wytwarzaniu i przetwarzaniu paliw i energii z biogazu rolniczego;
6) wytwórni mas bitumicznych i betoniarni;
7) obiektów i urządzeń do tymczasowego magazynowanie odpadów przez prowadzącego zbieranie odpadów;
8) składowisk odpadów;
9) punktów do zbierania lub przeładunku złomu;
10) obiektów oraz urządzeń utylizacji odpadów zwierzęcych;
11) obiektów oraz urządzeń kompostowni i spalarni odpadów;
12) obiektów służących do mieszania, emulgowania, konfekcjonowania produktów
i półproduktów chemicznych, związanych z produkcją w szczególności kosmetyków, farmaceutyków, barwników, lakierów, rozpuszczalników;
13) obiektów i urządzeń tartaków;
14) obiektów i urządzeń służących do chowu lub hodowli zwierząt;
15) ubojni zwierząt.
3. Na terenie objętym zmianą planu zakazuje się realizacji urządzeń wytwarzających energię z odnawialnych źródeł energii o mocy przekraczającej 100 kW z zakresu energetyki wiatrowej.
4. W zakresie zapewnienia wody do zewnętrznego gaszenia pożaru oraz dojazdów spełniających wymagania jak dla dróg pożarowych obowiązują przepisy odrębne.
§ 16. W zakresie ochrony środowiska, prawidłowego gospodarowania zasobami przyrody oraz zachowania zdrowia i bezpieczeństwa ludzi, ustala się zasadę ograniczenia szkodliwego oddziaływania na środowisko na terenie działki budowlanej, na jakiej jest wytwarzane i do której jednostka organizacyjna je wytwarzająca, posiada tytuł prawny.
§ 20.
2.
Dopuszcza się realizacje, poza wyznaczonymi na rysunku planu, dróg wewnętrznych, parkingów, ciągów pieszo-rowerowych na terenach, zgodnie z ustaleniami planu i przepisami odrębnymi.
§ 25. W zakresie odprowadzenia ścieków bytowo-komunalnych i wód opadowych ustala się:
1) zasadę odprowadzania ścieków bytowo-komunalnych poprzez sieć kanalizacyjną
do oczyszczalni ścieków zlokalizowanej poza obszarem planu, z zastrzeżeniem punktów 2-6;
2) nakaz docelowego wyposażenia budynków z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi w przyłącza kanalizacyjne lub przyłącza do przydomowych oczyszczalni ścieków, umożliwiające odprowadzenie ścieków bytowo-komunalnych;
3) zasadę zagospodarowania wód opadowych na terenie własnej działki lub odprowadzenie systemem kanalizacji deszczowej do rzeki Trzebensz, Biała, Branew, Czartusowa, Rakowa, Bukowa;
4) nakaz oczyszczenia ścieków deszczowych wprowadzanych do rzeki Trzebensz, Biała, Branew, Czartusowa, Rakowa, Bukowa;
5) dopuszczenie stosowania przydomowych oczyszczalni ścieków;
6) dopuszczenie stosowania zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe,
z zastrzeżeniem przepisów odrębnych, do czasu wybudowania sieci kanalizacyjnej.
§ 29. W zakresie gospodarki odpadami:
1) ustala się usuwanie odpadów w ramach zorganizowanego i o powszechnej dostępności systemu zbierania i usuwania odpadów stałych;
2) nakazuje się zabezpieczenie miejsca do magazynowania odpadów na terenie działki na której są wytwarzane, zgodnie z obowiązującymi przepisami odrębnymi.

Zgodnie z rysunkiem zmiany planu przez południową część działek nr: 2317/92,  2317/93, przebiega strefa kontrolowana od gazociągu wysokiego ciśnienia, dla której obowiązują ustalenia zawarte w §13 w części tekstowej zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Janów Lubelski – etap 1, uchwaloną Uchwałą Nr XIV/88/15 Rady Miejskiej w Janowie Lubelskim z dnia 23 października  2015 r.
 

Pozostałe sposoby zagospodarowania i warunki zabudowy terenu obejmującego ww. działki (w tym również inne dopuszczenia, ograniczenia, wykluczenia, zakazy, nakazy, w przeznaczeniu i zagospodarowaniu terenu, jak również wymagania w zakresie obsługi komunikacyjnej i ilości miejsc parkingowych, rozmieszczania reklam i szyldów oraz wskaźniki liczbowe dotyczące warunków, zasad i standardów kształtowania zabudowy) - zgodnie z ustaleniami zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jw.

Wypis i wyrys z planu, można uzyskać w Referacie Architektury i Nieruchomości Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim pokój nr 22. Powyższy plan, dostępny jest również na stronie internetowej w zakładce „Planowanie przestrzenne i infrastruktura techniczna”, w Biuletynie Informacji Publicznej, lub na stronie internetowej Dziennika Urzędowego Województwa Lubelskiego.

Przedmiotowe działki znajdują się w granicach otuliny Parku Krajobrazowego „Lasy Janowskie”, w odległości ok. 1,0km od granic obszarów NATURA 2000, oraz w granicach Głównego Zbiornika Wód Podziemnych (GZWP nr 406).

Zgodnie z rozporządzeniem Nr 60 Wojewody Lubelskiego z dnia 18 grudnia 2007 r. w sprawie wyznaczenia aglomeracji Janów Lubelski oraz rozporządzeniem Nr 10 Wojewody Lubelskiego z dnia 11 marca 2008 r. zmieniającym ww. rozporządzenie, działki nr: 2317/90, 2317/85, 2317/91, 2317/86, 2317/92, 2317/87, 2317/93, 2317/88, położone są na obszarach aglomeracji Janów Lubelski.

Przy projektowaniu sposobów zabudowy i zagospodarowania ww. terenów należy uwzględnić istniejące złożone warunki ekofizjograficzne (w tym warunki gruntowo-wodne), sieci melioracyjne oraz istniejącą i projektowaną infrastrukturę techniczną.

Teren na którym położone są wyżej wymienione nieruchomości jest zmeliorowany przez istniejącą sieć drenarską (melioracyjną). Przebudowa sieci drenarskiej po uzyskaniu stosownych decyzji od Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w oparciu o przepisy ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne.

Zmianę zagospodarowania terenu przyległego do pasa drogowego, w szczególności polegającą na budowie obiektu budowlanego lub wykonaniu innych robót budowlanych, a także zmianę sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części, zarządca drogi uzgadnia w zakresie możliwości włączenia do drogi ruchu drogowego spowodowanego tą zmianą (art. 35 ust. 3 ustawy o drogach publicznych). Budowa lub przebudowa dróg publicznych spowodowanych inwestycją niedrogową należy do inwestora tego przedsięwzięcia (art. 16 ust. 1 ustawy o drogach publicznych). Budowa zjazdu należy do właściciela lub użytkownika nieruchomości przyległych do drogi, wyłącznie po uzyskaniu w drodze decyzji administracyjnej, zezwolenia zarządcy drogi na lokalizację zjazdu lub przebudowę zjazdu (art. 29 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych).

Na obszarze całego miasta i gminy Janów Lubelski nie ma wyznaczonego obszaru rewitalizacji oraz nie występuje Specjalna Strefa Rewitalizacji w rozumieniu ustawy o rewitalizacji z dnia 29 czerwca 2018 r..

Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży w trybie przetargowym.

Opis nieruchomości: Nieruchomość niezabudowana stanowiąca własność Gminy Janów Lubelski, położona na terenie Janowskiej Strefy Inwestycyjnej w m. Borownica, obręb ewidencyjny Janów Lubelski Drugi oraz w terenie objętym Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN. - przylega do dz. nr 2317/52 stanowiącej drogę wewnętrzną.

2.
Nr działki:
Nieruchomość składająca się z dz. nr 2317/85 i 2317/91.

Pow. nieruchomości w ha:
Pow. ogółem 0,5729 (Bi-0,0985, RIVa-0,4744 )

Cena wywoławcza nieruchomości w zł: 290 000,00 (która będzie powiększona  o podatek VAT)

Nr księgi wieczystej: działka nr 2317/85 objęta jest księgą wieczystą nr ZA1J/00060047/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. W księdze wieczystej wpisana jest służebność przesyłu polegająca na prawie budowy linii kablowej średniego napięcia oraz na prawie wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych;
działka nr 2317/91 objęta jest księgą wieczystą nr ZA1J/00072410/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. W księdze wieczystej wpisana jest:
 - służebność przesyłu polegająca na prawie przeprowadzenia gazociągu średniego ciśnienia na działce nr 2317/31 oraz korzystania z nieruchomości w zakresie niezbędnym do eksploatacji oraz usuwania awarii, wykonywania prac konserwatorskich, wykonywania remontów, z prawem rozbudowy i modernizacji gazociągu średniego ciśnienia,
- służebność przesyłu polegająca na prawie budowy służącej wyłącznie dla potrzeb własnych Spółki-7R –linii kablowej ziemnej oraz korzystania z nieruchomości w zakresie niezbędnym do eksploatacji oraz usuwania awarii tej linii zlokalizowanej na działce nr 2317/31,
- służebność przesyłu na działce nr 2317/31 polegająca na prawie budowy i eksploatacji linii kablowej średniego napięcia oraz na prawie wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych.

Przeznaczenie nieruchomości: jw.

Opis nieruchomości: Nieruchomość niezabudowana stanowiąca własność Gminy Janów Lubelski, położona na terenie Janowskiej Strefy Inwestycyjnej w m. Borownica, obręb ewidencyjny Janów Lubelski Drugi. Działka nr 2317/85  znajduje się w terenie objętym Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN.
- przylega do dz. nr 2317/52 stanowiącej drogę wewnętrzną  oraz do ul. Inwestorskiej, w której znajduje się  infrastruktura techniczna: sieć wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna niskiego napięcia, gazowa.

3.
Nr działki:
Nieruchomość stanowiąca dz. nr 2317/90.

Pow. nieruchomości w ha:
Pow. ogółem 0,5374 (RIIIb-0,0494, RIVa-0,4880 )


Cena wywoławcza nieruchomości w zł: 270 000,00 (która będzie powiększona o podatek VAT)

Nr księgi wieczystej: objęta jest księgą wieczystą nr ZA1J/00072410/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. W księdze wieczystej wpisana jest:
 - służebność przesyłu polegająca na prawie przeprowadzenia gazociągu średniego ciśnienia na działce nr 2317/31 oraz korzystania z nieruchomości w zakresie niezbędnym do eksploatacji oraz usuwania awarii, wykonywania prac konserwatorskich, wykonywania remontów, z prawem rozbudowy i modernizacji gazociągu średniego ciśnienia,
- służebność przesyłu polegająca na prawie budowy służącej wyłącznie dla potrzeb własnych Spółki-7R –linii kablowej ziemnej oraz korzystania z nieruchomości w zakresie niezbędnym do eksploatacji oraz usuwania awarii tej linii zlokalizowanej na działce nr 2317/31,
- służebność przesyłu na działce nr 2317/31 polegająca na prawie budowy i eksploatacji linii kablowej średniego napięcia oraz na prawie wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych.

Przeznaczenie nieruchomości: jw.

Opis nieruchomości: Nieruchomość niezabudowana stanowiąca własność Gminy Janów Lubelski, położona na terenie Janowskiej Strefy Inwestycyjnej w m. Borownica, obręb ewidencyjny Janów Lubelski Drugi. Przylega do ul. Inwestorskiej, w której znajduje się  infrastruktura techniczna: sieć wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna niskiego napięcia, gazowa

4.
Nr działki:
Nieruchomość składająca się z dz. nr 2317/86 i 2317/92. Przez nieruchomość przebiegają ziemne linie energetyczne SN.

Pow. nieruchomości w ha: Pow. ogółem 0,7373 (Bi-0,2771, RIVa – 0,4602)

Cena wywoławcza nieruchomości w zł: 370 000,00 (która będzie powiększona  bo podatek VAT)

Nr księgi wieczystej: działka nr 2317/86 objęta jest księgą wieczystą nr ZA1J/00060047/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. W księdze wieczystej wpisana jest służebność przesyłu polegająca na prawie budowy linii kablowej średniego napięcia oraz na prawie wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych,
działka nr 2317/92 objęta jest księgą wieczystą nr ZA1J/00072410/5 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych. W księdze wieczystej wpisana jest:
 - służebność przesyłu polegająca na prawie przeprowadzenia gazociągu średniego ciśnienia na działce nr 2317/31 oraz korzystania z nieruchomości w zakresie niezbędnym do eksploatacji oraz usuwania awarii, wykonywania prac konserwatorskich, wykonywania remontów, z prawem rozbudowy i modernizacji gazociągu średniego ciśnienia,
- służebność przesyłu polegająca na prawie budowy służącej wyłącznie dla potrzeb własnych Spółki-7R –linii kablowej ziemnej oraz korzystania z nieruchomości w zakresie niezbędnym do eksploatacji oraz usuwania awarii tej linii zlokalizowanej na działce nr 2317/31,
- służebność przesyłu na działce nr 2317/31 wy i eksppolegająca na prawie budoloatacji linii kablowej średniego napięcia oraz na prawie wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych

Przeznaczenie nieruchomości: jw.

Opis nieruchomości: Działki nr 2317/86 i 2317/92 stanowią jedną nieruchomość niezabudowaną stanowiącą własność Gminy Janów Lubelski, położona na terenie Janowskiej Strefy Inwestycyjnej w m. Borownica, obręb ewidencyjny Janów Lubelski Drugi. Działka nr 2317/86 znajduje się w terenie objętym Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK WISŁOSAN.
- przylega do dz. nr 2317/52 stanowiącej drogę wewnętrzną oraz do ul. Inwestorskiej, w której znajduje się  infrastruktura techniczna: sieć wodociągowa, kanalizacyjna, energetyczna niskiego napięcia, gazowa.

 

Uwaga:

Osoby, którym na podstawie art.34 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity: Dz. U. z 2021 r.  poz. 1899 z późn. zm.) przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości, mogą złożyć wnioski o jej nabycie w terminie 6 tygodni, licząc od dnia wywieszenia niniejszego wykazu. Wnioski można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim, ul. Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski.

 

Z up. BURMISTRZA
Janowa Lubelskiego
Czesław Krzysztoń
Z-ca Burmistrza

Plik
Wykaz nieruchomosci Borownica.pdf
2.1 MB
Pobierz Pobierz
facebook youtube