Drukuj Drukuj

Serdecznie zapraszam na kolejny 64 wernisaż do Galerii Muzealnej ale jaki .....

Opublikowano: 22.11.2023

Galeria Muzealna przy Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim oraz Sergiusz Sachno zapraszają na wernisaż wspaniałej wystawy „Aktorzy". To już w piątek 1 grudnia o godzinie 18.00.
Spotkanie z Panem Profesorem, możliwość wymiany zdań, spostrzeżeń oraz wysłuchanie opowieści z bardzo bogatego życia związanego od wielu lat z fotografią to się zdarza rzadko.

 

Przewidziano również wiele atrakcji.

 

Tak fotograficznych (spotkanie z aktorką ale i fantastyczną fotografką Kamilą Sammler) oraz muzycznych m.in. występ Zespołu Gotem z Zamościa (standardy rocka) ale również koncert Sylwestra Bernaciaka (12-tu aktorów zaprezentowanych na wystawie „Aktorzy” współpracowało z Krzysztofem Cezarym Buszmanem recytując jego wiersze a Sylwester zaśpiewa kilka utworów własnych do wierszy Krzysztofa ) .
 
Fantastyczna i już historyczna wystawa prezentuje portrety 32 Polskich najbardziej znanych aktorów filmu i teatru. Portrety wydrukowano w wymiarze 1 metr na 1 metr są zaprezentowane tapetowo - tego jeszcze w naszej Galeria Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim nie było. Zapraszamy.

 

Jest też propozycja dla uczestników wernisażu. PRZEBIERZMY SIĘ NA SPOTKANIE W UBIÓR ULUBIONEGO AKTORA. MOŻE JEDNEGO Z TYCH CO BĘDĄ PREZENTOWANI. BĘDZIE I IM I NAM WESELEJ. ZRÓBMY TO. CZEKAM NA OPINIE.

 

Lista prezentowanych na wystawie potretów Polskich aktorów w kolejności prezentacji:
Machalica Henryk, Stenka Danuta, Rabczak Bursztynowicz Barbara, Majcher Anna, Sałacka Ewa, Żółkowska Jolanta, Wencel Ewa, Fronczewski Piotr, Kociniak Marian, Opania Marian, Łomnicki Tadeusz, Pawłowski Piotr, Barcić Artur, Talar Henryk, Grabarczyk Andrzej, Zborowski Wiktor, Zamachowski Zbigniew, Kryszak Jerzy, Feldman Krystyna, Kownacka Gabriela, Szapałowska Grażyna, Laskowska Izabela, Feting Edmund, Dariusz Józef, Romantowska Anna, Biedrzyńska Adrianna, Figura Katarzyna, Florczak Ewa, Błaszczak Ewa, Kobuszewski Jan, Kamiński Emilian, Bajon Filip.

 

Wystawę można oglądać w Galerii Muzealnej do końca roku 2023. Serdecznie zapraszam.

facebook youtube