Drukuj Drukuj

Ruszyła rekrutacja do Centrum Dystrybucyjnego DINO

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 06.02.2024
Ruszyła rekrutacja do Centrum Dystrybucyjnego DINO

W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy Państwa, że w Janowie Lubelskim w Strefie Inwestycyjnej rozpocznie się budowa wielkiego Centrum Dystrybucyjnego firmy DINO. Mówiliśmy o tym, że będzie to obiekt o powierzchni 45 tys. m2, a powstanie na 15 ha gruntu. Centrum Dystrybucyjne DINO będzie zaopatrywać sieć sklepów w południowo-wschodniej Polsce, a co ważne będzie miejscem pracy dla około 500 osób.

Prace przy budowie Centrum Dystrybucyjnego DINO mogliśmy zauważyć już pod koniec 2023 roku. I mają trwać do przyszłego roku. Magazyn ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale 2025 roku.

Podczas trwającej budowy, DINO rozpoczęło rekrutację. Oferty pracy można aplikować na stronie firmy pod linkiem : www.marketdino.pl / kariera/oferty pracy. Obecnie jest to rekrutacja na stanowiska kierownicze. – „W dalszej kolejności, w przeciągu kilku miesięcy, będą uruchamiane nabory na pozostałe stanowiska. Za kilka tygodni będzie uruchomiony w naszym mieście punkt rekrutacyjny, gdzie będzie można dowiedzieć się o szczegółach dotyczących proponowanych miejsc pracy.” – informuje Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś.

 

O dalszych planach dotyczących rekrutacji mówiła na dzisiejszym spotkaniu u Burmistrza, Pani odpowiedzialna za nabór pracowników - reprezentująca DINO.

 

Na temat prowadzonej rekrutacji będziemy Państwa informować na bieżąco. Prosimy śledzić stronę  internetową i Facebooka gminy Janów Lubelski.

Tekst i foto: Dorota Kozdra

Tagi:
Dino
facebook youtube