Drukuj print

Ruszamy z Paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej

Autor: Referat Promocji i Rozwoju
Opublikowano: 01.06.2022

 


 

Instrukcja korzystania z aplikacji mobilnej:

Aplikacja dostępna jest za darmo do pobrania w Google Play pod nazwą Janów Lubelski. Bezpośredni link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.janow_lubelski . Jeżeli korzystali już Państwo z tej aplikacji prosimy o aktualizację do najnowszej wersji.

 

 

Aplikacja mobilna posiada moduł Paszport Turystyczny, który wyświetla listę atrakcji biorących udział w wersji mobilnej konkursu. Każda lokalizacja oprócz zapoznania się z opisem miejsca umożliwia wirtualne potwierdzenie obecności w odwiedzanej lokalizacji.

 

 

Po wybraniu atrakcji z listy, Aplikacja podaje użytkownikowi odległość do danej atrakcji. Po zbliżeniu się do punktu pojawia się możliwość zameldowania. Odwiedzone miejsce zdobywa wirtualną pieczątkę.

 

 

Po zebraniu kompletu wirtualnych pieczątek użytkownik ma możliwość wysłania zgłoszenia konkursowego.

 

  

 

Zgłoszenie konkursowe wraz z danymi z formularza przesyłane są do organizatora drogą elektroniczną. Do przesłania zgłoszenia wymagana jest aktywna transmisja danych. Warunkiem udziału w losowaniu nagród jest przesłanie za pośrednictwem formularza w aplikacji danych uczestnika konkursu wraz z wyrażeniem wymaganych zgód.

 

   

 

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2022 r. podczas Festiwalu Kaszy GRYCZAKI

 

Kontakt: Referat Promocji i Rozwoju, tel. 15 8724313

file
Zarządzenie Burmistrza Janowa Lubelskiego.pdf
0.28 MB
download Pobierz
file
Regulamin konkursu.pdf
0.41 MB
download Pobierz
facebook youtube