Drukuj print

Program „Pełnosprawni” z udziałem Andrzeja Łukasika

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 19.01.2021
Program „Pełnosprawni” z udziałem Andrzeja Łukasika

Andrzej Łukasik – wieloletni Radny Rady Miejskiej w Janowie Lubelskim, Prezes Stowarzyszenia Klubu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, księgowy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ale również człowiek różnych pasji, dla którego nowe wyzwania są początkiem niezwykłej przygody. Tak było w przypadku rowerowych pielgrzymek Andrzeja Łukasika, na temat których pisaliśmy na łamach Gazety Janowskiej. Pisaliśmy także o reportażach telewizyjnych z udziałem Andrzeja. Śledziliśmy jego osiągnięcia i z dumą patrzyliśmy jak taki mały człowiek osiągnął tak wiele. Za każdym razem widzieliśmy jego kolejne zmagania. W rozmowie często podkreślał, że życie nauczyło go, aby iść do przodu, aby być silnym.

Dzisiaj zapraszamy Państwa na program „Pełnosprawni” z udziałem Andrzeja Łukasika. Andrzej miał przyjemność uczestniczyć w programie, który był emitowany w TVP1 i TVP SPORT

W programie usłyszymy również wypowiedź Krzysztofa Kołtysia – Burmistrza Janowa Lubelskiego,  Stanisława Muchy – Sołtysa Białej Pierwszej, Naczelnika OSP w Białej, Marianny Rymut – Skarbnik Stowarzyszenia KRON oraz Teresy Zyśko – Księgowej z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zapraszamy do oglądania od 5:37 min do 11:30. Proszę kliknąć w link Andrzej Łukasik

Dorota Kozdra

 

 

facebook youtube