Drukuj print

Obwieszczenie Burmistrza Janowa Lubelskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Janowa Lubelskiego – „Południe - Ogrody"

Opublikowano: 05.09.2020

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA JANOWA LUBELSKIEGO o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Janowa Lubelskiego – „Południe - Ogrody”.

Informacja dostępna pod linkiem

 

>> Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej <<

 


 

Szanowni Państwo,

W związku z wyłożeniem do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Janowa Lubelskiego – „Południe - Ogrody”,  

 

prosimy osoby zainteresowane
o pobieranie i korzystanie z wersji elektronicznej, która jest zamieszczona 
Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim.

https://umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=478&p1=szczegoly&p2=1550696

 

Osobom, które planują jednak wizytę w Urzędzie Miejskim w Janowie Lubelskim przypominamy o obowiązujących zasadach w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 t.j.: używania środków ochrony indywidualnej w postaci maseczek, używanie płynu odkażającego znajdującego się  przy głównym  wejściu do Urzędu  oraz zachowanie stosownego dystansu.

 

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na zmieniającą się sytuację, biorąc pod uwagę konieczność zachowania dystansu i liczby osób jednocześnie przebywających w pomieszczeniu, pracownik Punktu Obsługi Interesanta, będzie Państwa informował o możliwościach kontaktu z pracownikiem w celu zapoznania się z projektem. Istnieje również możliwość przeprowadzenia konsultacji telefonicznych pod numerem (15) 8724329.

 

Informujemy również,  że właściwym momentem na zadawanie ewentualnych pytań  i wyjaśnianie wątpliwości związanych z projektowanymi rozwiązaniami planistycznymi będzie „Dyskusja publiczna”, która zostanie przeprowadzona w dniu 02.10.2020r., w sali widowiskowej Janowskiego Ośrodka Kultury w Janowie Lubelskim przy ul. Jana Pawła II 3, o godz. 11:00.

 

Prosimy o przestrzeganie powyższy zasad. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

 

Sekretarz Gminy

Bożena Czajkowska

 

file
ogloszenie_wylozenie_publiczne_po_skan.pdf
0.43 MB
download Pobierz
facebook youtube