Drukuj print

Nowy wizerunek Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Promyk”

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 14.01.2021
Nowy wizerunek Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Promyk”

Z końcem roku 2020 Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza „Promyk” zyskała nowy wizerunek. Elewacja budynków placówki była już mocno nadwyrężona, po 15 latach funkcjonowania. Pani dyrektor zrealizowała wieloletnie plany pracowników, ale także marzenia wychowanków, którzy traktują placówkę jak dom. To wyjątkowe miejsce, które teraz zyskało drugą młodość, a tym samym znacznie poprawiło wizerunek powiatu.
W październiku 2020 r. roku została podpisana umowa z firmą „Usługi Remontowo – Budowlane  Andrzej Łacko” na wykonanie zadania, tj. remontu elewacji na budynkach Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Promyk” w Janowie Lubelskim, w zakresie uzupełnienia tynków w miejscach uszkodzeń, pomalowania elewacji, remontu poręczy, schodów zewnętrznych oraz daszków nad nimi. Kwota realizacji inwestycji to ok. 80 000 zł, zadanie zostało sfinansowane w ramach środków własnych budżetu Powiatu Janowskiego.
Inwestycja została zrealizowana zgodnie z założeniem, w grudniu ubiegłego roku. Obecnie teren placówki wygląda schludnie, przejrzyście i wywołuje uśmiech dzieci.


Anna Maria Chałabis

 

facebook youtube