Drukuj Drukuj

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza podsumowuje działalność szkoleniową

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 08.07.2024
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza podsumowuje działalność szkoleniową

27 czerwca, w czwartkowe popołudnie, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zebrała się na spotkaniu, aby podsumować jej działalność szkoleniową. Było to jednocześnie oficjalne rozpoczęcie wakacji, na które wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy.

 

Opiekunowie drużyny zorganizowali miejsce spotkania, przekąski, napoje oraz jedzenie, które zostało kupione ze środków pozyskanych z patronatu Burmistrza miasta Janowa Lubelskiego. Patronat ten został przyznany za zdobycie przez naszą drużynę pierwszego miejsca w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych MDP. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej i radosnej atmosferze, sprzyjając integracji naszej grupy. Była to doskonała okazja do zacieśnienia więzi, wymiany doświadczeń oraz budowania zespołowego ducha drużyny.

 

Dziękujemy Zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim za organizację spotkania podsumowującego oraz za nieustanną pracę nad naszą drużyną. 

 

Szymon Kaczmarski

 

facebook youtube