Drukuj Drukuj

Linia kolejowa Szastarka - Janów Lubelski - Biłgoraj

Autor: Michał Nizioł
Opublikowano: 05.01.2024

Linia kolejowa Szastarka - Janów  Lubelski - Biłgoraj

W związku z  podpisaniem przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z Wykonawcą Mosty Katowice Sp. z o.o.  umowy  na opracowanie  dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn. „Budowa linii kolejowej Szastarka - Janów Lubelski - Biłgoraj wraz z poprawą dostępności transportu kolejowego w m. Kraśnik”, aktualnie trwają prace nad przygotowaniem  Koncepcji Programowo Przestrzennej.

W ramach powyższych prac skierowany został do Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim wniosek o wydanie opinii wraz z załączeniem planów sytuacyjnych z proponowanym przebiegiem linii kolejowej.

                Informujemy, że do wyrażenia opinii potrzebne są informacje i wyjaśnienia w związku z powyższym wystąpimy do Wykonawcy dokumentacji projektowej, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego o zorganizowanie spotkania w celu uprzedniego wyjaśnienia ważnych i istotnych  dla Gminy i mieszkańców kwestii z tym związanych.

Po uzyskaniu  niezbędnych wyjaśnień i informacji będziemy wstępnie opiniować przesłane materiały związane z przebiegiem linii kolejowej z udziałem mieszkańców.

Zamieszczamy przekazane przez Wykonawcę dokumentacji  plany sytuacyjne z proponowanym  przebiegiem linii kolejowej.

 

Plik
Arkusz sytuacyjny 1.pdf
16 MB
Pobierz Pobierz
Plik
Arkusz sytuacyjny 2.pdf
17 MB
Pobierz Pobierz
Plik
Arkusz sytuacyjny 3.pdf
20.06 MB
Pobierz Pobierz
Plik
Arkusz sytuacyjny 4.pdf
19.8 MB
Pobierz Pobierz
facebook youtube