Drukuj Drukuj

Konkurs "Z Paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej" do 5 sierpnia

Autor: Anna Jaremek
Opublikowano: 01.08.2023

Plakat zapraszający do udziału w szóstej edycji konkursu z Paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej. Konkurs trwa od 19 czerwca do 5 sierpnia 2023 r.. Należy zebrać 8 pieczatek w papierowym paszporcie lub zameldować się w wyznaczonych miejscach w aplikacji. Losowanie nagród 5 sierpnia 2023 r. podczas Festiwalu Kaszy Gryczaki. Instrukcja aplikacji mobilnej i Regulamin poniżej.

 


 

Instrukcja korzystania z aplikacji mobilnej:

Aplikacja dostępna jest za darmo do pobrania w Google Play pod nazwą Janów Lubelski. Bezpośredni link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.janow_lubelski . Jeżeli korzystali już Państwo z tej aplikacji prosimy o aktualizację do najnowszej wersji.

 

 

Aplikacja mobilna posiada moduł Paszport Turystyczny, który wyświetla listę atrakcji biorących udział w wersji mobilnej konkursu. Każda lokalizacja oprócz zapoznania się z opisem miejsca umożliwia wirtualne potwierdzenie obecności w odwiedzanej lokalizacji.

 

 

Po wybraniu atrakcji z listy, Aplikacja podaje użytkownikowi odległość do danej atrakcji. Po zbliżeniu się do punktu pojawia się możliwość zameldowania. Odwiedzone miejsce zdobywa wirtualną pieczątkę.

 

 

Po zebraniu kompletu wirtualnych pieczątek użytkownik ma możliwość wysłania zgłoszenia konkursowego.

 

  

 

Zgłoszenie konkursowe wraz z danymi z formularza przesyłane są do organizatora drogą elektroniczną. Do przesłania zgłoszenia wymagana jest aktywna transmisja danych. Warunkiem udziału w losowaniu nagród jest przesłanie za pośrednictwem formularza w aplikacji danych uczestnika konkursu wraz z wyrażeniem wymaganych zgód.

 

   

 

Losowanie nagród odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2023 r. podczas Festiwalu Kaszy GRYCZAKI

 

Kontakt: Referat Promocji i Rozwoju, tel. 15 8724313

Plik
Zarządzenie Burmistrza.pdf
0.28 MB
Pobierz Pobierz
Plik
Załącznik nr 1 do Zarządzenia Burmistrza - Regulamin.pdf
0.41 MB
Pobierz Pobierz
facebook youtube