Drukuj Drukuj

Janów Lubelski i nie tylko... oczami podróżnika

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 20.11.2023

Zaprasza nas w niezwykłe podróże… na ciche, spokojne pogranicze czyli w bliższe i dalsze okolice.  Jest jednym z wielu miłośników podróży po pięknych zakątkach naszego kraju.  Jest jednym z wielu, którzy odwiedzili nasz region, naszą gminę, miasto i zrealizowali promocyjny materiał.

Jak mówi autor filmiku Grzegorz Karnaś – „Witajcie w fascynującej podróży przez czas i przestrzeń na pograniczu Polski. Będzie o partyzantach w Lasach Janowskich, Grodzie Czerwień, o Gotach w Masłomęczu, pięknym Zamościu, Suce Biłgorajskiej i koniach, o Grodzie Czerwień, magicznym Roztoczu, kamieniołomach, spotkaniu ze znajomymi i nocowaniu w hamaku na dziko w ciemnym deszczowym lesie. W podróży towarzyszył mi Royal Enfield Classic 350 Moja Trasa: Przemyśl Susiec Majdan Sopocki II - wielka wydma, zalew Janów Lubelski - skansen leśnej wąskotorówki, Zoom Natury Szklarnia - Konie Biłgorajskie, Szkoła Suki Biłgorajskiej Rezerwat Lasy Janowskie Porytowe Wzgórze - pomnik partyzantów Momoty Dolne, Jarocin Stawy Maliniec Szczebrzeszyn Zamość Grodzisko Czerwień Masłomęcz - wioska Gotów Ameryka Przewodów Przemyśl”.

„Gregor w drodze” – to autorski kanał Grzegorza Karnaś na Youtubie.

Do którego obejrzenia Państwa zapraszamy.

Materiał o naszej gminie do obejrzenia – czas filmiku od 12.40 do  21.40 minuty.

Lubelskie, Lasy Janowskie, awaria w Przewodowie, noc w ciemnym lesie

facebook youtube