czwartek, 24 styczeń 2019, Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Zaproszenie na zebrania osiedlowe - najbliższe 5 września - Osiedle Przyborowie i 6 września - Osiedle Wschód

Burmistrz Janowa Lubelskiego i Radni Rady Miejskiej serdecznie zapraszają mieszkańców na zebrania osiedlowe, które odbędą się w następujących terminach:

1. Osiedle Południe - 3 września (poniedziałek), godz. 17:00 - Park Misztalec.
  2. Osiedle Przyborowie - 5 września (środa), godz. 17:15 - przy przystanku na ul. Przyborowie.
  3. Osiedle Wschód -  6 września (czwartek), godz. 17:00 - plac zabaw przy ulicy Szarotkowej.

Osiedle Południe ulice: Bohaterów Porytowego Wzgórza, Korczaka, Leśna, Łąkowa, Mączyńskiej, Objazdowa, Ochotników Węgierskich (domy prywatne i bloki), Słowackiego, Turystyczna, Wojska Polskiego.

Osiedle Przyborowie ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Przyborowie, Akacjowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa.

Osiedle Wschód ulice: Azaliowa, Bławatkowa, Bratkowa, Daliowa, Doktora Sowiakowskiego, Fiołkowa, Hiacyntowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaktusowa, Kamienna, Konwaliowa, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Mieczykowa, Różana, Rumiankowa, Sasankowa, Storczykowa, Szarotkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Generała Maczka, Ojca Jana, Rydza Śmigłego.

Zachęcamy do czynnego udziału w zebraniach i dyskusji.

Uwaga! W przypadku złej pogody terminy spotkań mogą ulec zmianie!