Pogoda w Janowie

poniedziałek, 10 grudzień 2018, Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

Zajęcia uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej

Uczniowie naszego liceum uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Wydział Chemii Politechniki Warszawskiej. Zajęcia odbywały się w ferie zimowe i obejmowały zagadnienia z chemii analitycznej. Uczniowie mieli do dyspozycji laboratorium, w którym wykonywali samodzielnie analizy pod okiem pani dr Elżbiety Święcickiej – Fuchsel. Wyjazd uczniów na zajęcia był możliwy dzięki temu, że nasze liceum jest jedną z trzech szkół partnerskich Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Opiekunem uczniów był nauczyciel chemii Piotr Jakubiec

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www