czwartek, 15 listopad 2018, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

Wybierz Człowieka bez barier 2018! Wybierz Andrzeja Łukasika!!!

Kapituła wybrała 20 półfinalistów XVI edycji konkursu „Człowiek bez barier”. Na podstawie głosów Czytelników naszego portalu wybranemu kandydatowi wręczymy Nagrodę Publiczności. Poznaj kandydatów i oddaj głos na jednego z nich!

Głosować można do 14 listopada br. włącznie. Kandydatów prezentujemy w kolejności alfabetycznej (według nazwisk).

Aby oddać głos w konkursie, należy:

1. Wybrać półfinalistę, na którego chce się zagłosować.
  2. Kliknąć w przycisk „Głosuj” zlokalizowany przy jego sylwetce.
  3. Podać aktywny adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym (jeden adres e-mail może być wykorzystany tylko raz w trakcie trwania głosowania!).
  4. Sprawdzić swoją skrzynkę pocztową (być może także foldery SPAM, inne etc.) i kliknąć w link potwierdzający udział w głosowaniu (dopiero wtedy głos zostanie dodany).

Regulamin głosowania internetowego na Nagrodę Publiczności w Konkursie „Człowiek bez barier 2018” dostępny jest na naszym portalu.

Wybieramy Andrzeja Łukasika do Nagrody Publiczności konkursu „Człowiek bez barier 2018”!

WAŻNE !!! - Oddając GŁOS wpisujesz swój e-mail a następnie wchodzisz w swoją skrzynkę e-mail i klikasz w link POTWIERDZAM - dopiero wtedy głos zostanie dodany !!!!!!