Pogoda w Janowie

niedziela, 21 październik 2018, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Uczniowie „Starego LO” ponownie najlepsi w województwie lubelskim!

Uczniowie klasy 3a: Michał Robak, Karol Kędra, Wojciech Mazur oraz klasy 2a: Krzysztof Bielak i Mateusz Szabat zakwalifikowali się do drugiego etapu 64 Olimpiady Chemicznej. W etapie tym wzięło udział około 1000 uczniów z najlepszych szkół w Polsce. W tym roku mamy najliczniejszą reprezentację uczniów w historii startów naszej szkoły w olimpiadzie . To także najliczniejsza reprezentacja wśród szkół województwa lubelskiego. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał Michał Robak zajmując 12 miejsce w Polsce. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie  Olimpiady Chemicznej http://www.olchem.edu.pl/wyniki64i.pdf. Wszystkim naszym uczniom życzymy uzyskania tytułu laureatów. 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www