Pogoda w Janowie

wtorek, 11 grudzień 2018, Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Trwają nabory: Departament Informatyki ARiMR z siedzibą w Lublinie szuka: programistów, analityków IT, testerów i dokumentalistów. W przyszłości będą odbywały się kolejne nabory

24 października 2016 r. rozpoczął w Lublinie pracę Departament Informatyki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Obecnie trwają nabory na stanowiska inżynierów oprogramowania tj.: programistów, analityków i testerów, którzy będą pracować w Wydziale Tworzenie Oprogramowania oraz Wydziale Analiz i Weryfikacji.     

Szukamy zdolnych i ambitnych inżynierów oprogramowania, w tym: programistów (ze znajomością języków: Java / TypeScript / JavaScript / SQL i innych), analityków IT, oraz testerów i dokumentalistów.

- Informatyka to serce Agencji. Sprawne systemy umożliwiają m.in. płynną realizację dopłat bezpośrednich dla rolników, oraz skuteczne wdrażanie innych instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz ze środków krajowych. ARiMR chce zatrudniać wysoko wykwalifikowaną kadrę zdolną stopniowo przejmować kolejne zadania budowy i utrzymania nowoczesnych systemów informatycznych Agencji.

Decyzja kierownictwa ARiMR o zatrudnianiu przez Departament Informatyki inżynierów oprogramowania w Lublinie wynika m.in. z doświadczeń Agencji związanych ze współpracą z podmiotami zewnętrznymi przy budowie, modyfikowaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych. Budowanie własnego zespołu IT wytwarzającego oprogramowanie pozwoli na stopniowe zmniejszanie uzależnienia od zewnętrznych dostawców systemów.

- Szukamy informatyków, którzy chcą pracować w młodym, prężnym zespole. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia. Nowe wydziały Departamentu Informatyki mieszczą się w Lublinie w nowoczesnym budynku na terenie kompleksu biurowo-usługowego Technic Park.

Joanna Sierakowska

Sam.st.pracy ds. informacji i promocji

Lubelski Oddział Regionalny ARiMR

tel. 81/756 85 25

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www