wtorek, 16 październik 2018, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

Tenis stołowy strażaków ochotników z terenu gminy Janów Lubelski - 2018

28 stycznia 2018 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Janowie Lubelskim przeprowadzono indywidualne rozgrywki w tenisa stołowego strażaków ochotników z terenu gminy Janów Lubelski o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego.

Organizatorem turnieju tenisa był Zarząd Miejsko Gminny w Janowie Lubelskim a dyplomy i puchary ufundował Burmistrz Janowa Lubelskiego.

Otwarcia turnieju dokonał  Komendant Gminny Dh Grzegorz Kwiecień. Słowa podziękowania zostały skierowane do Pana  Andrzeja Tomczyka Dyrektora Publicznego Gimnazjum za udostępnienie hali sportowej, Pana Jarosława  Kańkowskiego, który jednocześnie sprawował funkcje sędziego głównego, Pani Marzenie Szostek za obsługę sekretariatu zawodów.

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce  – Dh Flis Michał – OSP Ujście

II miejsce – Dh Pyć Gabriel– OSP Biała

III miejsce   Dh Kurasiewicz Krzysztof – OSP Janów Lubelski

IV miejsce - Dh Rząd Mateusz – OSP Biała

V miejsce  - Dh  Pawlos Tomasz – OSP Ujście

VI miejsce  - Dh Niedziałek Tomasz – OSP Biała

VII miejsce – Dh Skrzypek Sławomir – ZOSP Fortaco

VIII miejsce – Dh Powęzka Mirosław – OSP Momoty Dolne

Podsumowując turniej Komendant Gminny podziękował jednostkom za udział w turnieju , pogratulował zwycięzcom jak i pokonanym a uczestniczy wyrazili chęć rywalizacji w zawodach  corocznie. Spotkanie zakończyło się drobnym poczęstunkiem.

Janów Lubelski 28.01.2018 r.                                                                Tekst/zdjęcia Krzysztof Kurasiewicz