środa, 19 grudzień 2018, Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana

Spotkanie opłatkowe janowskiego Klubu Rotary

Dnia 15 grudnia w restauracji "Hetmańska" w Janowie Lubelskim na spotkaniu opłatkowym spotkali się przyjaciele naszego janowskiego Klubu Rotary. Zagraniczni goście ze Słowacji i Ukrainy, gość honorowy z Nowego Jorku, koleżanki i koledzy z Klubów Zamościa, Chełma, Jarosławia, Niska-Stalowej Woli (60 osób) po tradycyjnym podzieleniu się opłatkiem i złożeniu wspólnych życzeń zapoznali się z działalnością Klubu z Janowa Lubelskiego w ostatnim roku. Bardzo smaczne wigilijne dania oferowane przez Panią Sulowską z restauracji "Hetmańska" , śpiewanie kolęd przy akompaniamencie harmonii oraz trwające kilka godzin rozmowy o przyszłości ruchu rotariańskiego i naszych planach na 2018 rok długo zostaną w pamięci uczestników.

W naszym spotkaniu uczestniczył zaproszony przez nas również gospodarz Janowa Lubelskiego Pan Burmistrz Krzysztof Kołtyś. Bardzo dziękujemy za przybycie. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasz Bal Rotariański. Dochód ewentualny przeznaczymy na tourne orkiestry "Olek Orkiestra" po Słowacji. Szczegóły wkrótce. 10 luty 2018 rok Hotel - Restauracja "DUO" nad Janowskim Zalewem. Również i My życzymy od wszystkich i dla wszystkich samych pięknych dni w Nowym 2018 Roku. Dużo zdrowia, spokoju i pokoju na świecie. Niech nie zabraknie Wam w przyszłym roku pomysłów na dalsze życie, niech nie zabraknie Wam również pieniążków na ich realizację. Miłości w Rodzinach, w społeczeństwie – pięknych i mądrych dzieci, wnuków. Do Siego 2018 Roku.

Antoni Florczak – Prezydent RC Janów Lubelski