sobota, 21 wrzesień 2019, Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Porażka z „Opolaninem”

W meczu drugiej kolejki Lubelskiej Klasy Okręgowej „Janowianka”, na własnym obiekcie rozgrywała mecz z drużyną „Opolanina” Opole Lubelskiej. Z niedzielnej potyczki zwyciężyli goście 3-0.

W pierwszej połowie zawody były wyrównane, jednak przyjezdni wykazali się lepszą skutecznością i po bramce F. Drozda prowadzili 1-0.

W drugiej odsłonie po błędach defensywy gospodarzy, podopieczni D. Szewca dołożyli 2 trafienia.

Mecz stał na dobrym poziomie. Martwią proste błędy w defensywie „biało-nebieskich”.

W następnej kolejce podopieczni I. Zarczuka rozegrają spotkanie z „Sokołem” Konopnica.

Początek zawodów dnia 24.08.2019r. godz. 14.30 (boisko w Radawcu).

Janowianka Janów Lubelski – Opolanin Opole Lubelskie 0:3 (0:1)

Bramki: F. Drozd (19, 61), H. Drozd (80).

Janowianka: Skup – Jargieło, T. Sadowski, Kulpa, P. Sadowski (65 B. Wojtan), Dąbek (80 Gajór), Kuźnicki (46 G. Sobótka), Daczka, Chmura, Piecyk, Perin.

Opolanin: Adamczyk – Fliszkiewicz, Matysiak, Łaska, Gawron, D. Banach (65 Koneczny), Sałasiński (78 Duda) , M. Dajos (78 H. Drozd), Szewc, F. Drozd, Wesołowski (78 P. Dajos).

Żółte kartki: Jargieło, Dąbek – Szewc, Sałasiński. Sędziował: Kuźniak. Widzów: 350