wtorek, 20 sierpień 2019, Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

Podziękowania dla najlepszego trenera Zbigniewa Czajkowskiego

W imieniu własnym i moich kolegów z drużyny bardzo dziękuję mojemu trenerowi Zbigniewowi Czajkowskiemu za wielki wysiłek i trud włożony w rozwój naszych umiejętności sportowych.

Dziękuje za poświęcony czas i wspólne treningi, które zaowocowały naszymi licznymi sukcesami sportowym na zawodach: rejonowych, wojewódzkich i ogólnopolskich.

Dzięki nieocenionej pracy, wsparciu i zaangażowaniu Trenera, zdobyliśmy wiele medali i pucharów oraz zostaliśmy wyróżnieni wyjątkową nagrodą jaką jest Antek Roku 2018/2019 w kategorii Talent Roku.

Dziękujemy bardzo kapitule za to wyróżnienie.

Będziemy nadal rozwijać swoje talenty sportowe, godnie reprezentować naszą szkołę i miasto pod kierunkiem Trenera Zbigniewa Czajkowskiego, któremu za wszystko bardzo dziękujemy.

Marek Grykałowski i klasa sportowa z PSPzOI w Janowie Lubelskim