Pogoda w Janowie

poniedziałek, 17 grudzień 2018, Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Mistrzynie Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Dnia 28 lutego 2018 roku  w Hrubieszowie najlepsze drużyny szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego rywalizowały w Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym. Wśród najlepszych drużyn po wygranych zawodach rejonowych znalazła się reprezentacja dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Naszą szkołę reprezentowały Aleksandra Kulak oraz Barbara Koczułap. Dziewczęta rozegrały wspaniałe mecze i awansowały do finału rozgrywek, który zakończył się wygraną naszych dziewcząt . W ten sposób nasze uczennice zostały Mistrzyniami Województwa Lubelskiego w drużynowym tenisie stołowym. To bardzo wielki sukces naszej drużyny .

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                  Nauczyciele wychowania fizycznego

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www