czwartek, 18 październik 2018, Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

„Mikołajkowy zawrót głowy” w „BARCE”

W dniu 13 grudnia 2017 r. do Mieszkańców „BARKA” Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim z przedstawieniem pt. „Mikołajkowy zawrót głowy” przybyły dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Białej Drugiej. W role mikołaja, śnieżynek, elfów, chochlika i wietrzyka wcieliły się dzieci z Punktu Przedszkolnego, prowadzonego przez Panie Justynę Łukasik i Annę Tylus oraz uczniowie z klasy „0” przygotowane pod kierunkiem Pań: Doroty Kret i Pauliny Kaproń.

Świąteczne i Noworoczne życzenia zdrowia, wielu lat życia wypełnionego radością, szacunkiem i miłością złożyły wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Nadzieja” prowadzonego przez Panią Izabelę Komsa.

W imieniu Mieszkańców serdecznie dziękujemy za pamięć i mile spędzone chwile.