Pogoda w Janowie

środa, 14 listopad 2018, Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty

Kto otrzyma „Złote pióro Burmistrza Janowa Lubelskiego”? Informacja dotycząca terminu rozstrzygnięcia konkursu na opowiadanie fantasy

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie literackim na opowiadanie fantasy o „Złote pióro Burmistrza Janowa Lubelskiego”. Na konkurs wpłynęło 30 prac. Uczestnikami są mieszkańcy nie tylko naszej gminy, Powiatu Janowskiego, jak również z województwa podkarpackiego. Jury miało niewątpliwie trudne zadanie, ponieważ prace są o bardzo ciekawej tematyce i poruszają różne watki związane z obrazowaniem naszego miasta.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 20 lutego 2018 roku (wtorek) godzina 14.00 w Janowskim Ośrodku Kultury. Przypomnę, iż konkurs skierowany był dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tych też kategoriach wiekowych, Jury przyznało I, II, III miejsce oraz wyróżnienia. Dodam, że każdy uczestnik zostanie nagrodzony. Laureaci zaś otrzymają szczególne nagrody, w tym oczywiście „Złote pióro Burmistrza Janowa Lubelskiego”.

O terminie rozstrzygnięcia konkursu będę informować każdego uczestnika również meilowo i telefonicznie.

Dorota Kozdra

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www