Pogoda w Janowie

poniedziałek, 17 grudzień 2018, Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Katarzyna Kuźnicka LAUREATKĄ Ogólnopolskiej Olimpiady „ O Diamentowy Indeks AGH" z przedmiotu GEOGRAFIA Z ELEMENTAMI GEOLOGII

W dniu 18 marca 2017 r. w siedzibie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbył się etap finałowy XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” za rok akademicki 2017/2018.
Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim reprezentowała Katarzyna Kuźnicka z kl. 3D /o rozszerzeniu matematyczno- geograficznym/ przygotowana do etapu szkolnego, okręgowego i centralnego pod kierunkiem mgr Józefa Bańki - nauczyciela geografii .
Ucz. Katarzyna Kuźnicka uzyskała w III etapie olimpiady z przedmiotu "Geografia z elementami geologii" tytuł LAUREATA . Zgodnie z zasadami przyjmowania laureatów olimpiady stopnia centralnego na studia w AGH na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, przyjęta będzie z pominięciem warunków rekrutacji . 
Katarzyna ma już indeks ! na tę renomowaną uczelnię /6m-ce w Polsce w rankingu „Perspektyw”/. Uroczyste zakończenie olimpiady nastąpi w siedzibie Uczelni w dniu 21 06.2018 r.
Gratulujemy sukcesu. 
Wszystkich zainteresowanych zapraszam już dziś do przygotowań i udziału w kolejnej XII edycji Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w roku szkolnym 2018/2019

Józef Bańka

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www