poniedziałek, 26 sierpień 2019, Imieniny: Marii, Natalii, Sandry

" Jesteśmy bielą i czernią, światłem i ciemnością" - wernisaż wystawy w Muzeum Fotografii

" Jesteśmy bielą i czernią, światłem i ciemnością, koszmarem i pięknym snem, wszystko jest przeciwieństwem wszystkiego.

Jest pięknem i złem ." - to jeden z wpisów w kronice Muzeum po wczorajszym wernisażu bardzo ciekawych i dających wiele do myślenia zdjęć - grafik Piotra Dudaka z Katowic.

Młodego fotografa ale i filmowca.

Wspaniały , piękny wieczór pełen bieli, czerni i szarości. To kolejna wystawa ale tym razem prezentująca bardziej grafikę komputerową niż tradycyjną fotografię - a może to właśnie fotografia współczesna. Myślę, że zdjęcia wszystkim się podobały a tak jak mówił autor " każdy odnajdzie jakby coś dla siebie " .

Wystawę nazwaną przez Piotra Dudaka " Mysterium Transagresji w Skali Szarości" można oglądać w Galerii Muzealnej przy Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim do 3 marca. Zapraszamy.