czwartek, 15 listopad 2018, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

JANOWSCY SAMORZĄDOWCY MISTRZEM WOJEWÓDZTWA!

W dniu 07.01.2017r., w hali sportowej w Janowie Lubelskim, rozegrane zostały III Mistrzostwa Województwa Lubelskiego halowej piłce nożnej.

Do turnieju przystąpiło 4 drużyny. Gospodarze zawodów, Urząd Miejski w Janowie Lubelskim, bronił tytułu wywalczonego w ubiegłym roku.

Janowska drużyna w składzie: Krzysztof Adam Kołtyś, Krzysztof Kurasiewicz, Bernard Zakościelny, Sebastian Brytan, Michał Drewniak, Jacek Wojtan, Tomasz Siwek, Krzysztof Waldemar Kołtyś zdecydowanie zdominowała mistrzostwa odnosząc 5 zwycięstw i jeden mecz remisując.

Królem  strzelców został Sebastian Brytan z dorobkiem 11 goli.

Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania Panu Krzysztofowi Adamowi Kołtysiowi - Burmistrzowi Janowa Lubelskiego za pomoc w zorganizowaniu III Mistrzostw Lubelszczyzny Samorządowców w halowej piłce nożnej.

Źródło:  www.stowarzyszeniesportdlawszystkich.pl