sobota, 15 sierpień 2020, Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Pogoda w Janowie

Jak wypromować swój produkt? Sprzedaż produktów regionalnych przez Internet

Na wyżej postawione pytanie odpowiedzi szukali prowadzący, jak i zaproszeni goście spotkania dotyczącego sprzedaży produktów regionalnych przez Internet. Wśród osób zainteresowanych spotkaniem, które odbyło się 22 marca 2019 roku w Urzędzie Miejskim znaleźli się członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, wytwórcy lokalnych produktów żywnościowych, rękodzielniczych, rzemieślniczych, podmiotów świadczących usługi turystyczne, czy noclegowe na terenie nie tylko naszej gminy.

Interesujące spotkanie poprowadzone przez przedstawicieli firmy EuroCompass z Lublina z pewnością zainteresowało wszystkich , którzy odpowiedzili na zaproszenie. Tym bardziej, iż na spotkaniu obecni byli przedstawiciele firmy szukającej dostawców i prowadzących sprzedaż produktów regionalnych przez Internet, a jest nią  „Platforma produktów i usług lokalnych - lokalneo.pl”.

Szczególna pomocna dla wszystkich zainteresowanych będzie z pewnością strona (podajemy linka) -  www.lokalneo.pl

Zaproszeni goście szczegółowo omówili aspekty formalno – prawne, jakie musi przejść osoba zainteresowana taką formą sprzedaży swoich produktów. Uczestniczący w spotkaniu uzyskali wiele cennych informacji na temat rolniczego handlu detalicznego, jak sprzedawać rękodzieło nie prowadząc działalności gospodarczej, czy jakie są możliwości prowadzenia sprzedaży przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Tekst i foto: Dorota Kozdra

Fotogaleria

Dokumenty do pobrania

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www