czwartek, 24 styczeń 2019, Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Informacja Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim w sprawie zmiany siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1

Ze względu na fakt, że dotychczasowa siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej nie spełniania wymogów dostosowania dla potrzeb osób niepełnosprawnych, począwszy od najbliższych wyborów tj. 21 października 2018 r. siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 jest JANOWSKI OŚRODEK KULTURY przy ul. Jana Pawła II 3.

Zmiana dotyczy mieszkańców następujących ulic: 3 Maja, Armii Krajowej, Bialskiej, Kilińskiego, Krótkiej, Piłsudskiego, Poprzecznej, Prostej, Rybnej, Spadowej, Szewskiej, 14 Czerwca, Cichej, Fryderyka Chopina, Kołłątaja, Krzywej, Niecałej, Mickiewicza, Rynku, Spokojnej, Sukienniczej, Świerdzowej, Wałowej, Wesołej, Ulanowskiej, Zamoyskiego (lewa strona od nr 1 do 49, prawa strona od nr 2 do 44).