środa, 15 lipiec 2020, Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

Pogoda w Janowie

Informacja Nadleśnictwa Janów Lubelski

Szanowni Państwo,

w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się wirusa SARS-CoV-2 na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U.poz. 491 z 20 marca 2020r. z późn. zmianami, dalej: ”Rozporządzenie”) oraz wytycznych i zaleceń Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych i służb sanitarnych wyłączamy z użytkowania i dostępności urządzenia oraz obiekty turystyczne i rekreacyjne (wiaty, punkty widokowe, siłownie) usytuowane na terenie zarządzanym przez Nadleśnictwo Janów Lubelski od dnia 25.03.2020r. do odwołania.

Powyższe działania mają na celu zminimalizowania skutków epidemii i ograniczenia dużych skupisk ludzi, które mogą sprzyjać roznoszeniu się wirusa.   

Z uwagi na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne uprzejmie prosimy o wyrozumiałość oraz zastosowanie się do wprowadzonych ograniczeń i zakazów.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia ograniczajmy bezpośrednie kontakty do niezbędnego minimum, dbajmy o higienę i przede wszystkim zachowajmy zdrowy rozsądek.

Nadleśnictwo Janów Lubelski

 

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www