sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Firma 100-lecia Niepodległości - plebiscyt

Do udziału zapraszamy wszystkie firmy, także najmniejsze, rodzinne oraz warsztaty rzemieślnicze.

Szanowni Państwo!

Tygodnik Gazeta Polska w związku z Jubileuszem Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizuje akcję Gospodarczy Fundament Niepodległości. Najważniejszą częścią akcji będzie plebiscyt czytelników, w którym zostanie wybrana Firma 100-lecia Niepodległości.

Chcemy w ten sposób uhonorować przedsiębiorstwa, które mogą poszczycić się długą historią działalności, albo poprzez swoje działania nawiązują do chlubnej tradycji budowy gospodarczego fundamentu Niepodległości. Dokonany przez czytelników wybór zostanie zatwierdzony przez Kapitułę Nagrody. Zwieńczeniem akcji będzie uroczysta gala, na której zostaną wręczone nagrody.

Warunkiem udziału w plebiscycie będzie odwoływanie się przez firmę do historycznego dziedzictwa - prowadzenia działalności w okresie 20-lecia międzywojennego, albo prowadzenia współcześnie działań (edukacyjnych, promocyjnych itp.), których celem jest nawiązywanie do tradycji II Rzeczpospolitej.

Chcemy, aby w plebiscycie uczestniczyły także firmy najmniejsze, przedsiębiorstwa rodzinne, czy wręcz warsztaty rzemieślnicze, których właściciele odwołują się do tradycji przedwojennych. Dlatego zwracamy się do Państwa, którzy mają największą wiedzę o podmiotach działających na Waszym terenie o pomoc i wskazanie nam takich przedsiębiorstw. Prosimy o podanie ich nazw oraz ewentualnie danych kontaktowych, abyśmy mogli wysłać do nich formularze zgłoszeniowe.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do 20 czerwca  na adres: gospodarka100@swsmedia.pl

Gorąco zachęcamy do udziału w naszej akcji.

Waldemar Grzegorzyk
Kierownik projektu