Pogoda w Janowie

czwartek, 15 listopad 2018, Imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy

Ferie w Janowskim Ośrodku Kultury

Warsztaty rękodzieła ludowego, zajęcia z robotyki to jeden z punktów programu przygotowanego na tegoroczne ferie z Janowskim Ośrodkiem Kultury. Spotkania cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Podczas pierwszych warsztatów rękodzieła ludowego zostały wykonane kolorowe pisanki, natomiast zajęcia z robotyki polegały na wykorzystaniu podczas zajęć edukacyjnych zestawów klocków LEGO, które rozwijają zdolności manualne oraz myślenie kreatywne młodych uczestników. Bardzo ważny jest tutaj fakt, że niniejsze zajęcia pokazały dzieciom, że komputer może być wykorzystywany nie tylko do gier, ale również do realizacji różnych projektów, gdzie dzieci uczą logicznego myślenia, konsturowania, a także programowania.

Interesujące są również zajęcia instrumentalne  dla dzieci z orkiestry dętej. JOK zaprasza również na konkurs muzyczny „Ferie z piosenką”.

Dodajmy, że Janowski Ośrodek Kultury ogłosił również konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”. Ponadto podczas ferii możemy wybrać się na interesujący film. Repertuar kina dostępny  jest na stronie http://www.jokjanow.pl

Tekst: Dorota Kozdra, foto: JOK

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www