sobota, 20 październik 2018, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Doceńmy tych, którzy na to zasługują! "Antek Roku 2017/ 2018” zgłoszenia do 8 czerwca 2018 r.

Może wokół nas są ludzie niezwykli? Może, ktoś z naszych znajomych, sąsiadów wyróżnia się swoją postawą, zaangażowaniem lub talentem?

Pamiętajmy, że jedni ludzie są bardziej widoczni, działania innych znane są w wąskich kręgach, ale z całą pewnością wszystkim należy się uznanie. Rozejrzyjmy się wokół siebie
i sprawdźmy, czy przypadkiem nie ma wśród nas tych, którzy z oddaniem działają na rzecz środowiska lokalnego i przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Janów Lubelski.

W celu uhonorowania takich właśnie osób, zarówno fizycznych, jak również firm i instytucji, Burmistrz Janowa Lubelskiego ogłasza kolejną edycję konkursu „ANTEK ROKU 2017/2018”.

Wyróżnienie „Antek Roku 2017/2018” przyznawane jest za szczególne osiągnięcia uzyskane w okresie od 01.06.2017 do 30.05.2018 roku, w następujących kategoriach:

• Sponsor Roku – za przekazanie największych środków pomocowych innym podmiotom z terenu Gminy Janów Lubelski (wniosek nominacyjny w kategorii „Sponsor Roku” do pobrania TUTAJ);
  • Człowiek Roku – za wyróżniające osiągnięcia w różnych dziedzinach życia społeczności lokalnej, profesjonalizm i skuteczność działania;
  • Promotor Roku – za szczególne przyczynianie się do promocji Gminy Janów Lubelski w kraju i za granicą;
  • Talent Roku – za szczególne osiągnięcia artystyczne, sportowe, humanistyczne, społeczne;
  • Firma Roku – za profesjonalizm i najwyższą jakość w swej działalności, dobre przykłady własnych osiągnięć oraz wpływ na rozwój całej społeczności lokalnej;
  • Wolontariusz Roku – za czynny udział i bezinteresowne zaangażowanie w pracę na rzecz osób fizycznych i innych podmiotów.
  • Wydarzenie Roku – za przedsięwzięcia, dzięki którym żyje się nam lepiej lub ciekawiej, które promują i wyróżniają naszą społeczność oraz Gminę.

Osoby, firmy i instytucje zainteresowane wyróżnieniem kandydata w przedstawionych powyżej kategoriach za rok 2017/2018 proszone są o złożenie wniosku nominacyjnego (druk wniosku do pobrania TUTAJ) do dnia 8 czerwca 2018 roku, w sekretariacie Urzędu Miejskiego (pok. nr 23) w Janowie Lubelskim, przy ul. Zamoyskiego 59.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz o podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgody powinny podpisać zarówno osoba nominowana, jak i zgłaszająca.

Uroczyste wręczenie statuetek „Antek Roku” odbędzie się 24 czerwca 2018 r.

Informacji w sprawie konkursu udziela Elżbieta Iwankiewicz, tel. 15 8724 313