Pogoda w Janowie

wtorek, 23 październik 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Burmistrz Janowa Lubelskiego będzie reprezentował nasze miasto na obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Warszawie

Narodowe Święto Niepodległości, które obchodzimy 11 listopada to dzień szczególny dla każdego Polaka. Przypomina nam o czasach trudnych, ale przede wszystkim wiążę w sobie nadzieję, na lepsze jutro.

Na tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości do Warszawy do Pałacu Prezydenckiego został zaproszony Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś.

Jest to niezwykle miły akcent ze strony Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który pamięta o Janowie Lubelskim, o wizycie w naszym mieście 8 sierpnia 2015 roku (w pierwszy dzień Festiwalu Kaszy Gryczaki).

Burmistrz Janowa Lubelskiego będzie reprezentował nasze miasto na Uroczystej Odprawie Wart, która odbędzie się na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego, kolejno w Pałacu Prezydenckim odbędzie się spotkanie z udziałem członków korpusu dyplomatycznego, przedstawicieli organizacji pozarządowych, młodzieżowych, polityków, samorządowców.

Tekst i foto: Dorota Kozdra

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www