środa, 22 maj 2019, Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

Branża turystyczna – prośba o dane do informatora turystycznego.

Szanowni Państwo,

W najbliższym czasie Gmina Janów Lubelski planuje opracowanie nowych materiałów promocyjnych: informatora turystycznego oraz mapki z atrakcjami turystycznymi.

W wydawnictwach, oprócz atrakcji turystycznych, chcielibyśmy zaprezentować ofertę noclegową, gastronomiczną i usług turystycznych z terenu naszej Gminy.

Dlatego zwracamy się do Państwa z propozycją dostarczenia nam podstawowych danych na temat Państwa firm.

Zastrzegamy, że tylko część z nich będzie opublikowana w wydawnictwach informacyjnych. Pozostałe informacje wykorzystamy uzupełniając naszą stronę internetową oraz bezpośrednio informując osoby zainteresowane wypoczynkiem w naszym regionie.

W załączeniu ankieta, prosimy o wypełnienie wszystkich pól, które dotyczą Państwa działalności.

Informacje należy wysłać na adres: elzbieta.iwankiewicz@janowlubelski.pl , do dnia 22.03.2019 r.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:

Tel. 15 87 24 313, Referat Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim

WAŻNE: prosimy o sprawdzenie, czy informacje o Państwa firmach zamieszczone są na naszej stronie internetowej w zakładce dla turystów:

Jeśli chcecie Państwo, aby informacja o Waszej firmie pojawiła się na stronie, proszę dodatkowo wysłać zdjęcia, wzorem innych wpisów.

Dokumenty do pobrania

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.documenticonankieta.docx(13.4 KB)