Pogoda w Janowie

wtorek, 11 grudzień 2018, Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Oferty współpracy dla lubelskich firm

Co ma wspólnego producent opakowań, producent owoców, stolarz, zakład hutniczy, czy też producent mebli?
Każdy z nich może na naszym portalu znaleźć okazję na nawiązanie konkretnych relacji biznesowych, które mogą zaowocować atrakcyjnymi kontraktami.
 
Codziennie do zespołu Biznes Lubelskie spływają oferty i zapytania od potencjalnych partnerów biznesowych, które trafiają do instytucji otoczenia biznesu z kraju i za granicy. Oferty takie spływają do nas z całego świata. Na naszej stronie możecie Państwo odnaleźć oferty  Niemiec, Ukrainy, Francji, Belgii, ale również z państw o wiele odleglejszych, Angola, USA, Kanada, Chiny Japonia itp.
 
W jaki sposób odnaleźć interesującą mnie ofertę?
 
Sposób wyszukiwania oferty uprościliśmy do minimum. Wystarczy skorzystać z filtra, za pomocą którego szybko wybierzemy interesującą nas branżę, wyszukać pasującą i ciekawą ofertę i kliknąć „aplikuj”. Uzupełniając przygotowaną formatkę e-mail trafi do naszego zespołu, który błyskawicznie prześle zainteresowanie instytucji docelowej
Nowe możliwości każdego dnia
 
Zachęcamy do systematycznego śledzenia naszej bazy, ponieważ nowe oferty pojawiają się każdego dnia, a w biznesie jedna z kluczowych zasad brzmi:
 
Czas to pieniądz
Zapraszamy do zakładki: <<OFERTY WSPÓŁPRACY>>
Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www